Cene → Sveže i prerađeno meso → Namaz u Crevu Dimljena Šunka Topola 130 g

Namaz u Crevu Dimljena Šunka Topola 130 g
Pakovanje 130 g 10 prodavnica Barkod 8600029333046
70,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
546,08 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
70,99 din546,08 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta71,00 din546,15 din/kg+0,01 din
-
79,99 din89,99 din615,31 din/kg+9,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad92,99 din715,31 din/kg+22,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta92,99 din715,31 din/kg+22,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta92,99 din715,31 din/kg+22,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd92,99 din715,31 din/kg+22,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta94,99 din730,69 din/kg+24,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta99,00 din761,54 din/kg+28,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din769,15 din/kg+29,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 70,99 | 92,99 |
| 01.09.2026. | 70,99 | 92,99 |
Promene cene
- Univerexport 02.10. 98,99 → 89,99 din -9%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASTETA TOPOLA OD DIMLJEN E SUNKE 130GAroma
- PASTETA OD DIMLJENE SUNKE 130gr IM TOPOLACash & Carry Plus
- PAŠTETA U CREVU TOPOLA DIM ŠUNKE 130GGomex
- PAŠTETA DIM ŠUNKA CREVO 130G TOPOLAIdea, Mercator, Roda
- Pašteta Od Dimljene Šunke Topola 130 gMetalac Market
- PASTETA DIM.SUNKA 130G TOPrima
- PASTETA U CR. OD DIM. SUNKE 130G IM TOPOSenta Promet
- NAMAZ OD DIM. ŠUNKE U CREVU 130 GR. TOPOLASuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −15 % po kg
Namaz K Plus Šunka 130 g
- Idea · Mercator · Roda59,99
461,46 din/kg
−12 % po kgNamaz u Crevu Neoplanta sa Šunkom 125 g
- Univerexport%59,99
- Leon65,99
- Tekijanka67,78
+27 prodavnica479,92 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Namaz u Crevu Neoplanta sa Šunkom 125 g
- Univerexport%59,99
- Leon65,99
- Tekijanka67,78
+27 prodavnica479,92 din/kg
−15%Namaz u Crevu Pileći Neoplanta 125 g
- Leon65,99
- Tekijanka67,78
- Prima%69,90
+26 prodavnica527,92 din/kg
−20%Namaz u Crevu Jetreni Yuhor 130 g
- Europrom69,90
- VUM74,99
- Cash & Carry Plus79,99
+25 prodavnica537,69 din/kg
−25%Namaz u Crevu Šunka Carnex 120 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Leon59,99
- Podunavlje%64,99
+23 prodavnice499,92 din/kg
−15%Namaz u Crevu Đački Neoplanta 125 g
- Prima%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Transkom 9469,99
+23 prodavnice559,20 din/kg
−20%Namaz u Crevu Šunka Yuhor 130 g
- Europrom69,90
- VUM74,99
- Cash & Carry Plus79,99
+21 prodavnica537,69 din/kg
−25%Namaz sa Šunkom XXL 180 g Neoplanta
- Metro%97,00
- Sunce (Qvattro)%99,99
- Transkom 94104,99
+18 prodavnica538,89 din/kg
−18%Namaz u Crevu Pileći Carnex 120 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Leon65,99
- VUM68,99
+17 prodavnica499,92 din/kg








