Cene → Prerađeno voće i povrće → Majonez Polimark delikates kesa 90ml

Majonez Polimark delikates kesa 90ml
Pakovanje 90 ml 19 prodavnica Barkod 8600005014433
51,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
577,67 din/l
Najskuplje je 79,99 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
51,99 din577,67 din/l
-
58,99 din66,99 din655,44 din/l+7,00 din
-
59,99 din72,99 din666,56 din/l+8,00 din
-
59,99 din76,99 din666,56 din/l+8,00 din
-
59,99 din72,99 din666,56 din/l+8,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu59,99 din666,56 din/l+8,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta60,00 din666,67 din/l+8,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta62,00 din688,89 din/l+10,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad62,99 din699,89 din/l+11,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta64,99 din722,11 din/l+13,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta65,00 din722,22 din/l+13,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta66,90 din743,33 din/l+14,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta69,99 din777,67 din/l+18,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta72,99 din811,00 din/l+21,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta72,99 din811,00 din/l+21,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta74,99 din833,22 din/l+23,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova75,99 din844,33 din/l+24,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta79,99 din888,78 din/l+28,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta79,99 din888,78 din/l+28,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Idea · Roda · Maxi · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 51,99 | 69,99 |
| 01.10.2026. | 59,99 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 56,00 | 69,99 |
Promene cene
- Čutura 01.10. 69,99 → 79,99 din +14%
- Trnava Promet 01.10. 56,00 → 62,00 din +11%
- Univerexport 01.10. 60,93 → 66,99 din +10%
- Aman 01.10. 72,99 → 79,99 din +10%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MAJONEZ KESA POLIMARK 90MLAman
- MAJONEZ DELIKATES POLIMARK 90MLČutura, Univerexport
- POLIMARK MAJONEZ DEL.KESA 90MLEuro Ša M
- MAJONEZ DELIKATES 90ML POLIMARKIdea, Mercator, Roda
- MAJONEZ DELIKATES KESA 90ML POLIMARKLeon
- MAJONEZ DEL. KESA 90ml POLIMARKLuki
- Majonez Polimark delikates kesa 90mlMaxi, Mega Maxi, Shop&Go
- Majonez Polimark delikates kesa 90ml neltPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −20 % po l
Majonez delikates Maxi 100ml
- Profi45,99
- Maxi · Mega Maxi47,99
- Shop&Go49,99
459,90 din/l
−12 % po lMajonez Delikates Kesica Gurman 90 ml Min Commerce
- Trnava Promet46,00
- Luki59,90
- Trlić59,90
+3 prodavnice511,11 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Majonez Classic Dijamant 190 ml
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Transkom 9499,99
- Mere100,00
+20 prodavnica526,26 din/l
−23%Majonez Classic Dijamant 285 ml
- Leon143,99
- RIČ159,00
- Čutura%159,99
+20 prodavnica505,23 din/l
−38%Majonez Classic Dijamant 540 ml
- Čutura%199,99
- Europrom%249,90
- Transkom 94259,90
+20 prodavnica370,35 din/l
−41%Majonez Delikates Thomy 280 ml
- Leon153,99
- Podunavlje169,99
- Univerexport%169,99
+20 prodavnica549,96 din/l
Majonez Light Dijamant 268 g
- RIČ99,99
- Leon105,99
- VP Dima109,90
+19 prodavnica373,10 din/kg
−36%Majonez Delikates Dojpak 280 ml Polimark
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Univerexport%144,99
- Leon151,99
+17 prodavnica482,11 din/l
−26%Majonez Delikates Kesa Polimark 180 ml
- Leon%85,99
- Idea · Mercator · Roda%92,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%99,99
+13 prodavnica477,72 din/l
−8%Majonez Classic Dijamant 1000 ml
- Leon%369,99
- Transkom 94465,00
- VP Dima%469,90
+18 prodavnica369,99 din/l


