Cene → Prerađeno voće i povrće → KEČAP BLAGI POLIMARK 280G

KEČAP BLAGI POLIMARK 280G
Pakovanje 280 g 30 prodavnica Barkod 8600005014396
97,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 30.09.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
349,96 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 139,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad97,99 din109,99 din349,96 din/kg
-
99,99 din124,99 din357,11 din/kg+2,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta104,00 din371,43 din/kg+6,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta111,00 din396,43 din/kg+13,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd111,72 din399,00 din/kg+13,73 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta111,72 din399,00 din/kg+13,73 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta111,72 din399,00 din/kg+13,73 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta113,00 din403,57 din/kg+15,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta115,71 din413,25 din/kg+17,72 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta116,99 din417,82 din/kg+19,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta116,99 din417,82 din/kg+19,00 din
-
116,99 din417,82 din/kg+19,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta117,99 din421,39 din/kg+20,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta119,00 din425,00 din/kg+21,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta119,90 din428,21 din/kg+21,91 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik119,99 din428,54 din/kg+22,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu119,99 din428,54 din/kg+22,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta120,00 din428,57 din/kg+22,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 117,13 – 130,86 din121,71 din434,68 din/kg+23,72 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova121,99 din435,68 din/kg+24,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta124,99 din446,39 din/kg+27,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd128,00 din457,14 din/kg+30,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu128,00 din457,14 din/kg+30,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta129,00 din460,71 din/kg+31,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta129,99 din464,25 din/kg+32,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta129,99 din464,25 din/kg+32,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta130,00 din464,29 din/kg+32,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta134,99 din482,11 din/kg+37,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta139,00 din496,43 din/kg+41,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,99 din499,96 din/kg+42,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 104,00 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 104,00 | 119,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KECAP BLAGI DOJPAK POLIMARK 280GAman
- KECAP BLAGI DOJPAK 280G POLIMARKČutura
- POLIMARK KECAP BLAGI DOJPAK 280GEuro Ša M, VUM
- KEČAP POLIMARK 280ML BLAGI DOJPAKFortuna Market
- KEČAP BLAGI DOJPAK 280G POLIMARKIdea, Mercator, Roda, Super Vero
- KECAP BLAGI DOJPAK 280gr POLIMARKLuki
- Kecap Polimark blagi dojpak 280gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- Kečap Blagi Polimark Dojpak 280 gMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−37 % po kgKEČAP BLAGI GURMAN 450G
- Profi%99,99
- Trnava Promet116,00
- Euro Ša M%119,90
+20 prodavnica222,20 din/kg
−36 % po kgKEČAP BLAGI BONITO 460G
- Trnava Promet103,00
- Idea109,99
- Mercator109,99
+6 prodavnica223,91 din/kg
−36 % po kgKECAP BLAGI KESA 200G POL
- Euro Ša M45,00
- Prima46,00
- Europrom74,90
225,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%KEČAP LJUTI POLIMARK 500G
- Šumadija Market139,90
- Fortuna Market%149,99
- Soulfood%149,99
+33 prodavnice279,80 din/kg
−29%KEČAP PIZZA POLIMARK 500G
- Šumadija Market139,90
- Fortuna Market%149,99
- Soulfood%149,99
+33 prodavnice279,80 din/kg
KEČAP BLAGI POLIMARK 500G
- Lidl148,99
- ZAM149,90
- Profi149,99
+33 prodavnice297,98 din/kg
−22%KEČAP BLAGI DIJAMANT 500G
- Leon115,99
- Šumadija Market119,90
- Metalac Market%119,99
+33 prodavnice231,98 din/kg
−22%KEČAP BLAGI POLIMARK 1KG
- Trnava Promet%213,00
- ZAM%229,90
- Metalac Market%229,99
+30 prodavnica213,00 din/kg
−20%KEČAP BLAGI POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Leon33,99
- Euro Ša M35,00
+30 prodavnica365,56 din/kg
−20%KEČAP PIZZA&PASTA POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Idea35,38
- Mercator35,38
+30 prodavnica365,56 din/kg
−20%KEČAP LJUTI POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Euro Ša M35,00
- Idea35,38
+29 prodavnica365,56 din/kg


