Cene → Prerađeno voće i povrće → TARTAR SOS POLIMARK 300ML

TARTAR SOS POLIMARK 300ML
Pakovanje 300 ml 20 prodavnica Barkod 8600005008630
141,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
470,00 din/l
Najskuplje je 197,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
141,00 din470,00 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta146,00 din486,67 din/l+5,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu149,99 din499,97 din/l+8,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta149,99 din499,97 din/l+8,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta159,90 din533,00 din/l+18,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din533,30 din/l+18,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta159,99 din533,30 din/l+18,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta169,00 din563,33 din/l+28,00 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta169,99 din566,63 din/l+28,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad169,99 din566,63 din/l+28,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta169,99 din566,63 din/l+28,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta179,99 din599,97 din/l+38,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta182,99 din609,97 din/l+41,99 din
-
182,99 din609,97 din/l+41,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta182,99 din609,97 din/l+41,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd182,99 din609,97 din/l+41,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta184,99 din616,63 din/l+43,99 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova189,99 din633,30 din/l+48,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 189,99 – 194,99 din194,99 din649,97 din/l+53,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta197,99 din659,97 din/l+56,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 141,00 | 169,99 |
| 01.09.2026. | 141,00 | 169,99 |
Promene cene
- Univerexport 24.09. 189,99 → 194,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TARTAR SOS DOYPACK POLIMARK 300MLAman
- TARTAR SOS 300ML DOJPAK "POLIMARK"AAM08L010L060-2Euro Ša M
- TARTAR SOS 300g DOJP.POLIMARKEuroprom
- TARTAR SOS 300ML DOJPAK POLIMARKIdea, Mercator, Roda
- Tartar sos Polimark dojpak 300mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- sos tartar dojpak 300ml polimark neltPodunavlje
- Tartar sos dojpak 300ml #10 PolimarkRIČ
- TARTAR SOS 300ML DOJPAK POLSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%TARTAR SOS DIJAMANT 270G
- Maxi%139,99
- Mega Maxi%139,99
- Trnava Promet%142,00
+20 prodavnica518,48 din/kg
−9%TARTAR SOS DIJAMANT 90G
- RIČ59,99
- Super Vero%61,99
- Univerexport%62,99
+14 prodavnica666,56 din/kg
TARTAR SOS THOMY 220G
- Euro Ša M220,00
- RIČ249,99
- Sunce (Qvattro)254,99
+5 prodavnica1.000,00 din/kg
TARTAR SOS GURMAN 300ML
- Trnava Promet126,00
- VP Dima155,00
- Univerexport167,29
+1 prodavnica420,00 din/l
Tartar sos Maxi 300ml
- Profi128,99
- Maxi141,99
- Maxi Online141,99
+1 prodavnica429,97 din/l
TARTAR SOS VITAL 270G
- Super Vero179,99
- Univerexport187,22
- Trlić199,99
666,63 din/kg