Cene → Alkoholna pića → Pivo Tamno Kozel 0,5 l Limenka

Pivo Tamno Kozel 0,5 l Limenka
Pakovanje 500 ml 13 prodavnica Barkod 8594404008042
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
159,98 din/l
Najskuplje je 184,99 din, +131% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din159,98 din/l
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd117,00 din234,00 din/l+37,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta159,99 din319,98 din/l+80,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta162,99 din325,98 din/l+83,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta169,97 din339,94 din/l+89,98 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta177,99 din355,98 din/l+98,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta179,00 din358,00 din/l+99,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta179,99 din359,98 din/l+100,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd179,99 din359,98 din/l+100,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta179,99 din359,98 din/l+100,00 din
-
179,99 din359,98 din/l+100,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta179,99 din359,98 din/l+100,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta184,99 din369,98 din/l+105,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Aroma · Mercator · Maxi · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 79,99 | 177,99 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 177,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOZEL CRNO PIVO 0.5L LIMENKAAleksandrović
- PIVO TAMNO KOZEL LIMENKA 0.5LAroma, City
- PIVO TAMNO KOZEL 0.5L LIMBB Trade
- PIVO KOZEL TAMNO 0.5L CANIdea, Mercator, Roda
- Pivo tamno Kozel limenka 0.5lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- KOZEL CRNO PIVO 0,5L CANMedius
- PIVO KOZEL CRNO 0.5LMikromarket
- Kozel tamno pivo limenka 500 mlŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −25 % po l
Pivo Carsko 0,5 l Limenka
- Leon59,99
- Prima%59,99
- Podunavlje63,99
+8 prodavnica119,98 din/l - −25 % po l
Pivo Konig limenka 500 ml
- Sunce (Qvattro)59,99
- Trnava Promet76,00
119,98 din/l
−25 % po lPivo Bezalkoholno Lav Twist Ananas 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Sunce (Qvattro)84,40
- Euro Ša M86,00
+7 prodavnica120,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Pivo Tuborg 0,5 l Limenka
- Maxi Online%79,99
- Šumadija Market89,90
- ZAM89,90
+36 prodavnica159,98 din/l
−22%Pivo Birra Moreti 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Maxi Online%89,99
- BB Trade%94,99
+34 prodavnice179,98 din/l
−25%Pivo Amstel 0,5 l Limenka
- Soulfood%74,99
- Šumadija Market79,90
- Leon79,99
+35 prodavnica149,98 din/l
−20%Pivo Zaječarsko 0,5 l Limenka
- Medius%79,90
- Čutura%79,99
- Sunce (Qvattro)%79,99
+34 prodavnice159,80 din/l
−19%Pivo Lav Premium 0,5 l Limenka
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
−26%Pivo Merak 0,5 l Limenka
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−13%Pivo Jelen Fresh Limun&Nana 0,5 l Limenka
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus118,99
- Senta Promet%119,99
+32 prodavnice219,98 din/l
Pivo Carlsberg 0,4 l PB
- Transkom 9479,90
- BB Trade79,97
- VUM79,99
+32 prodavnice199,75 din/l













