Cene → Prerađeno voće i povrće → Sos Tikka Masala Paste Maggi 65 ml

Sos Tikka Masala Paste Maggi 65 ml
Pakovanje 65 g 10 prodavnica Barkod 8445291189836
155,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 31.10.
2.399,85 din/kg
Najskuplje je 214,99 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
155,99 din182,74 din2.399,85 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu187,00 din2.876,92 din/kg+31,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad189,99 din2.922,92 din/kg+34,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta199,99 din3.076,77 din/kg+44,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta204,99 din3.153,69 din/kg+49,00 din
-
204,99 din3.153,69 din/kg+49,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta204,99 din3.153,69 din/kg+49,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd204,99 din3.153,69 din/kg+49,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta204,99 din3.153,69 din/kg+49,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta214,99 din3.307,54 din/kg+59,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Maxi · Mercator · Aroma · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 182,74 | 204,99 |
| 22.09.2026. | 182,74 | 204,99 |
| 01.09.2026. | 179,99 | 204,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZACIN MAGGI PASTA TIKKA MASALA 65GAroma, City
- PASTA MAGGI TIKKA MASALA 65GIdea, Mercator, Roda
- Tikka MasalapPaste Maggi 65gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- MAGGI TIKKA MASALA COOCKING PAS. 65GRPrima
- SOS TIKKA MASAIA PASTA 65GR MAGGISuper Vero
- SOS TIKKA MASALA PASTE MAGGI 65MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Sos Chili Pemy Polimark 285 ml
- Leon%115,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Trnava Promet150,00
+21 prodavnica406,98 din/l
−36%Sos Opako Ljuti Chilito Gurman 250 g
- Trnava Promet138,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
- Sunce (Qvattro)%139,99
+19 prodavnica552,00 din/kg
−36%Sos Slatko Ljuti Chilito Gurman 250 g
- Trnava Promet131,00
- Aman%139,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
+18 prodavnica524,00 din/kg
−36%Sos Curry Pemy Polimark 285 ml
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Trnava Promet172,00
- Podunavlje176,99
+16 prodavnica596,46 din/l
−38%Sos Base per Bolognese Barilla 400g
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%289,99
- Univerexport%319,99
+13 prodavnica724,98 din/kg
−43%Sos Napoletana Barilla 400 g
- Čutura249,99
- Trnava Promet259,00
- Idea · Mercator · Roda%289,99
+15 prodavnica624,98 din/kg
Sos Pesto Genovese Barilla 190 g
- Trnava Promet319,00
- Trlić349,99
- VP Dima425,00
+14 prodavnica1.678,95 din/kg
−32%Sos za Pastu Paradajz 300 g Bakina Tajna
- Maxi Online · Mega Maxi%179,99
- RIČ209,99
- Cash & Carry Plus214,62
+13 prodavnica599,97 din/kg









