Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA KUPANJE 400ML BABYSANFT HIPP

GEL ZA KUPANJE 400ML BABYSANFT HIPP
Pakovanje 400 ml 6 prodavnica Barkod 4062300419391
375,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa, na akciji do 30.09.
937,50 din/l
Najskuplje je 534,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
375,00 din499,00 din937,50 din/l
-
449,99 din549,99 din1.124,98 din/l+74,99 din
-
449,99 din549,99 din1.124,98 din/l+74,99 din
-
449,99 din559,99 din1.124,98 din/l+74,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta499,00 din1.247,50 din/l+124,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad534,99 din1.337,48 din/l+159,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 499,00 | 542,49 |
| 26.09.2026. | 499,00 | 542,49 |
| 01.09.2026. | 499,00 | 549,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Hipp babysanft gel za kupanje 400mlAksa
- HIPP BABY GEL ZA KUPANJE 400MLdm
- GEL ZA KUPANJE 400ML BABYSANFT HIPPIdea, Mercator, Roda
- GEL ZA KUPANJE BABYSANFT 400ML HIPPSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
- Lilly%199,99
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Euro Ša M322,00
+24 prodavnice749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l













