Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Manchego Garcia Baquero 150 g

Sir Manchego Garcia Baquero 150 g
Pakovanje 150 g 5 prodavnica Barkod 8412289005591
789,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
5.266,60 din/kg
Najskuplje je 879,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
789,99 din5.266,60 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd849,99 din5.666,60 din/kg+60,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta849,99 din5.666,60 din/kg+60,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta849,99 din5.666,60 din/kg+60,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta879,99 din5.866,60 din/kg+90,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 789,99 | 849,99 |
| 20.09.2026. | 789,99 | 849,99 |
| 01.09.2026. | 789,99 | 834,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR TVRDI GARCIA BAQUERO MANCHEGO 150GAroma, City
- SIR MANCHEGO 150G GARCIA BAQUEROIdea, Mercator, Roda
- SIR MANCHEGO GARCIA BAQUERO 150GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
- Euro Ša M170,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg












