Cene → Alkoholna pića → Koktel Vodka Passion Fruit 0,275 l MG Spirit

Koktel Vodka Passion Fruit 0,275 l MG Spirit
Najskuplje je 249,99 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
159,99 din199,99 din581,78 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta177,00 din643,64 din/l+17,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta179,99 din654,51 din/l+20,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta199,99 din727,24 din/l+40,00 din
-
Aleksandrović4 prodavnice: 199,99 din · Negotin, Kladovo, Zaječar199,99 din727,24 din/l+40,00 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99199,99 din
-
199,99 din229,99 din727,24 din/l+40,00 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 219,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac219,00 din796,36 din/l+59,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun219,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača219,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac219,00 din
- Kragujevac · Metro219,00 din
- Niš · Metro219,00 din
- Novi Sad · Metro219,00 din
- Palić · Metro219,00 din
- Požarevac · Metro219,00 din
- Šabac · Metro219,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad219,99 din799,96 din/l+60,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula219,99 din799,96 din/l+60,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta229,99 din836,33 din/l+70,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta239,00 din869,09 din/l+79,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd239,99 din872,69 din/l+80,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta239,99 din872,69 din/l+80,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta249,99 din909,05 din/l+90,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 177,00 | 224,99 |
| 02.10.2026. | 177,00 | 224,99 |
| 19.09.2026. | 166,00 | 224,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 224,99 |
Promene cene
- Trnava Promet 02.10. 166,00 → 177,00 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MG SPIRIT PASS.FRUIT VODKA 0.275L KOKTEL FLAleksandrović
- MG VODKA PASSION FRUIT 0.275lCash & Carry Plus
- KOKTEL PASSION FRU 0.275L MG SPIRITIdea, Mercator, Roda
- Koktel MG Vodka Passion Fruit 0.275lMaxi, Maxi Online
- 0.275L MG SPIRIT PASSION FRUIT-STAND.-VAR.Metro
- MG - VODKA PASSION FRUIT 0.275Mikromarket
- koktel mg vodka spirit passiom fruti 275ml tim 99Podunavlje
- KOKTEL PASSION FRUIT 275ML MG SPIRITSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−48 % po lKoktel Barman Vodka Soda Original Rubin 0,33 l
- Tekijanka99,35
- BB Trade124,97
- Univerexport129,99
+5 prodavnica301,06 din/l
−45 % po lKoktel Vodka Orange Juice Nicolaus 0,25 l
- Aleksandrović79,99
- Cash & Carry Plus114,99
- Soulfood129,99
+3 prodavnice319,96 din/l
−22 % po lKoktel Vodka&Watermelon 4% Mix 0,33 l
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Euro Ša M161,00
- Aleksandrović169,99
+10 prodavnica454,52 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−15%Koktel White Peach&Grapefruit Gorki List 0,33 l
- ZAM%169,90
- Prima175,00
- Podunavlje%179,99
+26 prodavnica514,85 din/l
−7%Koktel Vinjak Cola Rubin 0,33 l Limenka
- Euro Ša M97,00
- Trnava Promet%99,00
- Aroma99,99
+25 prodavnica293,94 din/l
−25%Koktel Mix Mojito 0,33 l 4%
- Soulfood130,00
- Europrom%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+16 prodavnica393,94 din/l
−25%Koktel Kamikaze 4% Mix 0,33 l
- Soulfood125,00
- Europrom%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+15 prodavnica378,79 din/l
−25%Koktel Sex On The Beach 4% Mix 0,33 l
- Europrom%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Leon155,99
+14 prodavnica454,24 din/l
−27%Koktel Jack Daniels 0,33 l Limenka Coca Cola
- Maxi Online%219,99
- Metro239,99
- Trlić249,99
+14 prodavnica666,64 din/l
−25%Koktel Mix Gin&Mango 0,33 l 4%
- Europrom%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Leon155,99
+11 prodavnica454,24 din/l
−37%Koktel Vodka Smirnoff Ice 5% 0,275 l
- Sunce (Qvattro)139,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%146,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
+9 prodavnica509,05 din/l









