Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN TEČNI BIANCO NEUTRO DERMA 1L

SAPUN TEČNI BIANCO NEUTRO DERMA 1L
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 8033993194090
252,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
252,00 din/l
Najskuplje je 314,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
252,00 din252,00 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta314,99 din314,99 din/l+62,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 252,00 | 283,50 |
| 01.09.2026. | 252,00 | 283,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEUTRODERMA T. SAPUN BIANCO 1LEuro Ša M
- SAPUN TEČNI BIANCO NEUTRO DERMA 1LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−21 % po lDERMOMED TECNI SAPUN 1L MUSCHIO BIANCO
- Trlić199,90
- Euro Ša M278,00
199,90 din/l
−64 % po lTECNI SAPUN MED 1L FAMILY
- Medius89,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Metalac Market139,00
89,99 din/l- −64 % po l
FAMILY TECNI SAPUN BADEM 1L
- Medius89,99
- Sunce (Qvattro)96,99
- Cash & Carry Plus99,99
+1 prodavnica89,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%174,99
- Trnava Promet%175,00
- Metalac Market179,00
+29 prodavnica149,95 din/l
−21%SAPUN BABY MERIMA 87G
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- Senta Promet94,99
- Euro Ša M99,00
+28 prodavnica988,89 din/kg
SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
SAPUN LAHOR AQUA 80g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
+27 prodavnica749,88 din/kg
−31%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+25 prodavnica776,67 din/kg
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg











