Cene → Prerađeno voće i povrće → Sos Datterini Antico Casale Franzese 400 g
Sos Datterini Antico Casale Franzese 400 g
Pakovanje 400 g 1 prodavnica Barkod 8022842002624
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 31.10.
299,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 31.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 127,99 – 132,99 din119,99 din127,99 din299,98 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Sos Chili Pemy Polimark 285 ml
- Leon%115,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Trnava Promet150,00
+21 prodavnica406,98 din/l
−36%Sos Opako Ljuti Chilito Gurman 250 g
- Trnava Promet138,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
- Sunce (Qvattro)%139,99
+19 prodavnica552,00 din/kg
−36%Sos Slatko Ljuti Chilito Gurman 250 g
- Trnava Promet131,00
- Aman%139,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
+18 prodavnica524,00 din/kg
−36%Sos Curry Pemy Polimark 285 ml
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Trnava Promet172,00
- Podunavlje176,99
+16 prodavnica596,46 din/l
−38%Sos Base per Bolognese Barilla 400g
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%289,99
- Univerexport%319,99
+13 prodavnica724,98 din/kg
−43%Sos Napoletana Barilla 400 g
- Čutura249,99
- Trnava Promet259,00
- Idea · Mercator · Roda%289,99
+15 prodavnica624,98 din/kg
−19%Sos Pesto Genovese Barilla 190 g
- Trnava Promet319,00
- Trlić349,99
- Sunce (Qvattro)%419,99
+14 prodavnica1.678,95 din/kg
−32%Sos za Pastu Paradajz 300 g Bakina Tajna
- Maxi Online · Mega Maxi%179,99
- RIČ209,99
- Cash & Carry Plus214,62
+13 prodavnica599,97 din/kg











