Cene → Lična higijena i kozmetika → Johnson's baby losion bedtime 300ml

Johnson's baby losion bedtime 300ml
Pakovanje 300 ml 3 prodavnice Barkod 3574669908184
395,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa, na akciji do 31.10.
1.316,67 din/l
Najskuplje je 626,99 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
395,00 din605,00 din1.316,67 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta489,00 din1.630,00 din/l+94,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad626,99 din2.089,97 din/l+231,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 489,00 | 605,00 |
| 01.10.2026. | 489,00 | 605,00 |
| 26.09.2026. | 395,00 | 489,00 |
| 01.09.2026. | 489,00 | 558,00 |
Promene cene
- Aksa 01.10. 395,00 → 605,00 din +53%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Johnson's baby losion bedtime 300mlAksa
- Johnson's bedtime losion za bebe 300mldm
- BABY LOSION BEDTIME 300ML J&JSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−47 % po lLosion Baby Soft&Light Nivea 500 ml
- dm%349,00
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Super Vero837,99
+1 prodavnica698,00 din/l
−13 % po lKupka Baby Losion BIO Natural Johnson 395 ml
- Idea · Mercator · Roda%450,00
- Aksa%525,00
- Univerexport877,09
1.139,24 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Johnson's bedtime ulje za bebe 300ml
- Aksa%409,00
- Cash & Carry Plus479,99
- dm489,00
+8 prodavnica1.363,33 din/l
−51%Johnsons Tamponi Mini Procomfort 16/1
- dm%269,00
- Fortuna Market419,99
- Metro459,98
+6 prodavnica16,81 din/kom
−35%Johnson's shiny drops šam. za decu 500ml
- Aksa%485,00
- Lilly%639,99
- dm749,00
+6 prodavnica970,00 din/l
−35%Johnson's baby kupka cottontouch 2u1 500ml
- Aksa%569,00
- dm889,00
- Lilly899,99
+5 prodavnica1.138,00 din/l
−35%Johnson baby kupka bedtime 500ml.
- Aksa%545,00
- RIČ639,00
- Mega Maxi890,99
+4 prodavnice1.090,00 din/l
−35%Johnson's baby puder aloe vera 100g
- Aksa%325,00
- dm389,00
- Super Vero524,99
+4 prodavnice3.250,00 din/kg
−35%Johnson's baby ulje aloe vera 300ml
- Aksa%409,00
- dm489,00
- Lilly%519,99
+4 prodavnice1.363,33 din/l
−50%Johnson Baby Šampon Kamilica 750Ml
- dm%445,00
- Aksa%565,00
- Mercator · Roda899,99
+2 prodavnice593,33 din/l








