Cene → Kućna hemija → Tečni Deterdžent za Veš Clean Chante Clair 1,575 l

Tečni Deterdžent za Veš Clean Chante Clair 1,575 l
Pakovanje 1,575 l 5 prodavnica Barkod 8015194533236
529,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 15.10.
336,50 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 644,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 15.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 1.141,97 – 1.234,81 din529,99 din1.188,39 din336,50 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula599,99 din380,95 din/l+70,00 din
-
644,99 din1.136,10 din409,52 din/l+115,00 din
-
644,99 din1.136,10 din409,52 din/l+115,00 din
-
644,99 din1.136,10 din409,52 din/l+115,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 599,99 | 1.136,10 |
| 01.09.2026. | 599,99 | 1.136,10 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GEL TECNI DETERDZ. ZA VES CHANTECLAIR-DEEP CLEAN 1.575lCash & Carry Plus
- DET DEEP CLEAN 1575ML CHANTE CLAIRIdea, Mercator, Roda
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CLEAN CHANTE CLAIR 1.575LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−45 % po lTečni Deterdžent za Veš Color Duel 2,45 l
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus629,99
- Aleksandrović699,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−45 % po lTečni Deterdžent za Veš Orchid 50 pr Merix 2,25 l
- Sunce (Qvattro)419,99
- Cash & Carry Plus674,99
- Metro682,80
+14 prodavnica186,66 din/l- −35 % po l
Perwoll Tecni Deterdzent 1000 ml Balsam
- VUM219,90
- Trlić429,99
219,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%Tečni Deterdžent za Veš Universal Duel 2,45 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Aman%599,99
- Univerexport%599,99
+32 prodavnice240,81 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Black Perwoll 1 l
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+34 prodavnice359,99 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Color Perwoll 1 l
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+31 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Cash & Carry Plus429,99
+25 prodavnica389,00 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 88 pr Persil 3,96 l
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- Šumadija Market699,90
+22 prodavnice281,63 din/l
−41%Tečni Deterdžent za Veš Color Duel 2,45 l
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus629,99
- Aleksandrović699,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−25%Tečni Deterdžent za Veš MS 20 pr Ariel 900 ml
- VP Dima399,00
- ZAM%699,90
- Cash & Carry Plus750,01
+20 prodavnica443,33 din/l
















