Cene → Hleb i peciva → NJOKE PATAGNOCCO 500G
NJOKE PATAGNOCCO 500G
Pakovanje 500 g 1 prodavnica Barkod 8015057005405
269,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
539,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
269,99 din539,98 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 199,00 | 234,50 |
| 01.09.2026. | 199,00 | 234,50 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−16%NJOKE CLASSIC RANA 400G
- ZAM299,90
- Metalac Market329,00
- Tekijanka343,60
+11 prodavnica749,75 din/kg
NJOKE SA PARADAJZOM I MOZZARELLOM RANA 250G
- ZAM349,90
- Aleksandrović399,99
- Europrom429,90
+5 prodavnica1.399,60 din/kg
NJOKE OD KROMPIRA IL PASTAIO 454G
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet244,00
- Univerexport325,28
+1 prodavnica440,51 din/kg
NJOKE OD KROMPIRA NATURA VITA 500G
- Cash & Carry Plus179,99
- Metro244,99
- Univerexport269,99
+1 prodavnica359,98 din/kg
−25%NJOKE SA PARADAJZOM I MOZZARELLOM RANA 280G
- Univerexport%344,99
- Europrom399,90
- Aleksandrović399,99
+1 prodavnica1.232,11 din/kg
NJOKE SA SPANAĆEM I MOZZARELLOM RANA 280G
- Super Vero399,99
- Univerexport459,99
1.428,54 din/kg








