Cene → Lična higijena i kozmetika → Krema za Ruke Hit 100 ml DTL Tuba "Piramida"
Krema za Ruke Hit 100 ml DTL Tuba "Piramida"
Pakovanje 100 ml 8 prodavnica Barkod 8606107896083
109,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
1.099,00 din/l
Najskuplje je 129,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,90 din1.099,00 din/l
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta109,99 din1.099,90 din/l+0,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta109,99 din1.099,90 din/l+0,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta114,99 din1.149,90 din/l+5,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta115,00 din1.150,00 din/l+5,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta119,97 din1.199,70 din/l+10,07 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta124,00 din1.240,00 din/l+14,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta129,99 din1.299,90 din/l+20,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 109,90 | 115,00 |
| 01.09.2026. | 109,90 | 115,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-KREMA ZA RUKE HIT 100ML TUBABB Trade
- HIT KREMA ZA RUKE 100ml-083Europrom
- Krema Hit Za Ruke 100 mlMetalac Market
- KREMA ZA RUKE HIT 100ML DTL TUBA "PIRAMIDA"Morava
- krema za ruke 100ml tuba PRM piramida 72 dooPodunavlje
- KREMA ZA RUKE HIT 100ML TUBASenta Promet
- HIT KREMA ZA RUKE 100ML TUBATekijanka
- HIT KREMA ZA RUKE 100ML DTLVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−27 % po lKrema za ruke Premia Kamilica 125ml
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi127,99
- Shop&Go132,99
799,92 din/l- −27 % po l
Krema za ruke Premia Badem 125ml
- Profi99,99
- Maxi · Mega Maxi127,99
799,92 din/l
−11 % po lKrema za ruke Premia Vanila 75ml
- Profi72,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi75,99
973,20 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%Krema Baby Becutan 100 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Fortuna Market309,99
- Trnava Promet323,00
+29 prodavnica2.999,90 din/l
−22%Krema Baby Becutan 50 ml
- Prima%199,90
- Cash & Carry Plus199,99
- Fortuna Market199,99
+27 prodavnica3.998,00 din/l
−38%Krema Univerzalna Nivea 150 ml
- Senta Promet269,99
- ZAM299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+21 prodavnica1.799,93 din/l
−26%Krema Univerzalna Pantenol Hemigal 50 ml
- Čutura%199,99
- ZAM209,90
- Trnava Promet213,00
+23 prodavnice3.999,80 din/l
−17%Krema za Ruke Glicerinska Hemigal 80 ml
- Trnava Promet180,00
- Metalac Market189,00
- Europrom199,90
+23 prodavnice2.250,00 din/l
−21%Krema Univerzalna Spec.Glicerin Hemigal 110 ml
- Trnava Promet238,00
- Metalac Market249,00
- Europrom259,90
+21 prodavnica2.163,64 din/l
−38%Krema Univerzalna Soft Nivea 100 ml
- Sunce (Qvattro)279,99
- Europrom339,90
- Trlić349,99
+21 prodavnica2.799,90 din/l
−24%Krema Univerzalna Men Nivea 75 ml
- Euro Ša M285,00
- Trnava Promet302,00
- Sunce (Qvattro)309,99
+20 prodavnica3.800,00 din/l











