Cene → Prerađeno voće i povrće → KECAP TO PIZZA 500G BOCA "MIN-COMMERCE"
KECAP TO PIZZA 500G BOCA "MIN-COMMERCE"
Pakovanje 500 g 9 prodavnica Barkod 8606107896021
99,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
199,80 din/kg
Najskuplje je 114,00 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,90 din199,80 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta99,99 din199,98 din/kg+0,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta99,99 din199,98 din/kg+0,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta105,00 din210,00 din/kg+5,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu109,00 din218,00 din/kg+9,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta109,90 din219,80 din/kg+10,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta109,99 din219,98 din/kg+10,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta109,99 din219,98 din/kg+10,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta114,00 din228,00 din/kg+14,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,90 | 109,00 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 109,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KECAP PIZZA 500g TO!-6021Europrom
- Kečap Pizza TO Dtl 500 gMetalac Market
- KECAP TO PIZZA 500G BOCA "MIN-COMMERCE"Morava
- kecap pizza boca 500g TO PRM min-commercePodunavlje
- KECAP TO PIZZA 500GPrima
- KECAP PIZZA 1/2 TO MIN COMMERCESenta Promet
- TO! KEČAP OD PARADAJZA - PIZZA 500G MIN-COMMERCE DTLTekijanka
- TO KEČAP PIZZA 500ML BOCAVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%KEČAP BLAGI DIJAMANT 500G
- Leon115,99
- Šumadija Market119,90
- Metalac Market%119,99
+33 prodavnice231,98 din/kg
−29%KEČAP PIZZA POLIMARK 500G
- Šumadija Market139,90
- Soulfood%149,99
- Sunce (Qvattro)%149,99
+33 prodavnice279,80 din/kg
−29%KEČAP LJUTI POLIMARK 500G
- Šumadija Market139,90
- Soulfood%149,99
- Sunce (Qvattro)%149,99
+33 prodavnice279,80 din/kg
KEČAP BLAGI POLIMARK 500G
- Lidl148,99
- ZAM149,90
- Profi149,99
+33 prodavnice297,98 din/kg
−20%KEČAP PIZZA&PASTA KESA 90G POLIMARK
- Prima%32,90
- Idea · Mercator · Roda35,38
- Aman35,99
+28 prodavnica365,56 din/kg
−22%KEČAP BLAGI POLIMARK 1KG
- Trnava Promet%213,00
- ZAM%229,90
- Metalac Market%229,99
+30 prodavnica213,00 din/kg
−20%KEČAP POLIMARK BLAGI KESA 90G
- Prima%32,90
- Leon33,99
- Euro Ša M35,00
+30 prodavnica365,56 din/kg
−20%KEČAP LJUTI KESA 90G POLIMARK
- Prima%32,90
- Euro Ša M35,00
- Idea · Mercator · Roda35,38
+27 prodavnica365,56 din/kg









