Cene → Sveža i prerađena riba → Tuna Salata Mexico 185 g Giana
Tuna Salata Mexico 185 g Giana
Pakovanje 185 g 1 prodavnica Barkod 8594012713378
164,90 din
najjeftinije u prodavnici Morava, na akciji do 05.10.
891,35 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
164,90 din184,00 din891,35 din/kg
Promene cene
- Morava 24.09. 187,00 → 184,00 din -2%
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −30 % po kg
Regina Salata Tuna Mexico u Chili Sosu 160 g
- Sunce (Qvattro)99,99
- Trlić179,99
624,94 din/kg
−17 % po kgTuna salata Mexico Maxi 160g
- Profi117,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi134,99
- Shop&Go138,99
737,44 din/kg
−15 % po kgTuna Salata Mexico Giana 185 g
- Lidl139,99
- Šumadija Market154,00
- Trnava Promet161,00
+18 prodavnica756,70 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Tuna Salata Mexicana Rio Mare 160 g
- Univerexport%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
+31 prodavnica1.874,94 din/kg
−31%Tuna Salata sa Kukuruzom Rio Mare 160 g
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
- ZAM319,90
+31 prodavnica1.937,44 din/kg
−20%Tuna Komadi La Perla 170 g
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Soulfood%169,99
+29 prodavnica994,12 din/kg
−37%Tuna Komadići La Perla 170 g
- Cash & Carry Plus115,99
- Trnava Promet118,00
- Univerexport%119,99
+29 prodavnica682,29 din/kg
−15%Tuna Komadi Il Capitano 170 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Šumadija Market149,90
- Trnava Promet159,00
+28 prodavnica823,47 din/kg
−48%Tuna Salata sa Kus Kusom Rio Mare 160 g
- Univerexport%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
- ZAM319,90
+24 prodavnice1.874,94 din/kg
−32%Tuna Komadići Usitnjena Eva 160 g Podravka
- Europrom%114,90
- Metalac Market129,00
- Cash & Carry Plus134,99
+23 prodavnice718,13 din/kg
−35%Tuna Komadići Il Capitano 170 g
- Metro%93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Šumadija Market99,90
+23 prodavnice547,06 din/kg














