Cene → Alkoholna pića → Birra Moretti Pivo 0,33 l Limenka

Birra Moretti Pivo 0,33 l Limenka
Pakovanje 330 ml 20 prodavnica Barkod 8006890680386
69,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 08.10.
212,09 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 102,99 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,99 din99,99 din212,09 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula79,99 din242,39 din/l+10,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta82,00 din248,48 din/l+12,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta84,99 din257,55 din/l+15,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta87,99 din266,64 din/l+18,00 din
-
90,00 din272,73 din/l+20,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun90,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača90,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac90,00 din
- Kragujevac · Metro90,00 din
- Niš · Metro90,00 din
- Novi Sad · Metro90,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta90,99 din275,73 din/l+21,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta90,99 din275,73 din/l+21,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta93,00 din281,82 din/l+23,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd94,00 din284,85 din/l+24,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta95,00 din287,88 din/l+25,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta95,00 din287,88 din/l+25,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu97,00 din293,94 din/l+27,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad97,99 din296,94 din/l+28,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta99,99 din303,00 din/l+30,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta99,99 din303,00 din/l+30,00 din
-
99,99 din303,00 din/l+30,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta99,99 din303,00 din/l+30,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din303,00 din/l+30,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova102,99 din312,09 din/l+33,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 64,99 | 95,00 |
| 25.09.2026. | 64,99 | 95,00 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 94,00 |
Promene cene
- Maxi 02.10. 98,99 → 99,99 din +1%
- Maxi Online 02.10. 98,99 → 99,99 din +1%
- Mega Maxi 02.10. 98,99 → 99,99 din +1%
- Metalac Market 25.09. 89,00 → 95,00 din +7%
- Soulfood 21.09. 114,99 → 99,99 din -13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BIRRA MORETTI 0.33 LIMAleksandrović
- PIVO BIRRA MORETTI 0.33L CANCash & Carry Plus, Prima
- PIVO BIRRA MORETTI 330ML LIMENKAČutura
- PIVO BIRRA MORETTI 033L LIMENKAFortuna Market
- Pivo svetlo Birra Moretti 0.33l limMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- Pivo Birra Moretti Limenka 330 mlMetalac Market
- 0.33L BIRRA MORETTI SVETLO LIM-STAND.-VAR.Metro
- PIVO BIRRA MORETTI 0.33LMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −43 % po l
Pivo Carsko 0,5 l Limenka
- Leon59,99
- Prima%59,99
- Podunavlje63,99
+8 prodavnica119,98 din/l - −43 % po l
Pivo Konig limenka 500 ml
- Sunce (Qvattro)59,99
- Trnava Promet76,00
119,98 din/l
−43 % po lPivo Bezalkoholno Lav Twist Ananas 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Sunce (Qvattro)84,40
- Euro Ša M86,00
+7 prodavnica120,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima




