Cene → Kućna hemija → Omekšivač za Veš Sensitive Lenor 1,2 l

Omekšivač za Veš Sensitive Lenor 1,2 l
Pakovanje 1,2 l 18 prodavnica Barkod 8006540866511
350,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
291,67 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 659,99 din, +89% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
350,00 din597,52 din291,67 din/l
-
350,00 din597,52 din291,67 din/l
-
350,00 din597,52 din291,67 din/l
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta409,99 din341,66 din/l+59,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta439,99 din366,66 din/l+89,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta445,00 din370,83 din/l+95,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta457,00 din380,83 din/l+107,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta458,87 din382,39 din/l+108,87 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta481,92 din401,60 din/l+131,92 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta559,00 din465,83 din/l+209,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta569,90 din474,92 din/l+219,90 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta589,00 din490,83 din/l+239,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta599,00 din499,17 din/l+249,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta601,81 din501,51 din/l+251,81 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta616,64 din513,87 din/l+266,64 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 614,99 – 652,99 din623,99 din519,99 din/l+273,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta630,05 din525,04 din/l+280,05 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta659,99 din549,99 din/l+309,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Idea · Roda · Aksa · Aroma · Univerexport · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 409,99 | 569,90 |
| 26.09.2026. | 409,99 | 569,90 |
| 01.09.2026. | 409,99 | 579,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Lenor Sensitive omekšivač za veš,1200ml (48pranja)Aksa
- LENOR 1.2L SENSITIVEAleksandrović
- OMEKSIVAC ZA VES LENOR SENSITIVE 1.2LAman
- OMEKSIVAC LENOR SENSITIVE 1200MLAroma, City
- OMEKS LENOR SENSITIVE 1.2LBB Trade
- LENOR SENSITIVE 1200MLEuro Ša M, Transkom 94, VUM
- OM SENSITIVE 48W 1.2L LENORIdea, Mercator, Roda
- Omekšivač Lenor Sensitive 1200 mlMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −65 % po l
Vuko. Lea Omekšivač 2 l Doypack Sensitive
- Euro Ša M205,00
- Sunce (Qvattro)249,99
102,50 din/l
−48 % po lOmekšivač za Veš Sensitive Coccolino 1,45 l
- dm%219,00
- Idea · Mercator · Roda%290,00
- Senta Promet332,20
+13 prodavnica151,03 din/l
−44 % po lCoccolino Sensitive Omekšivač 975 ml
- dm%159,00
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+10 prodavnica163,08 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Prima%429,90
- Cash & Carry Plus449,99
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−33%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Prima%429,90
- Leon%439,99
- Medius%449,90
+35 prodavnica288,33 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l







