Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING AWAKENING LENOR 1.6L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING AWAKENING LENOR 1.6L
Pakovanje 1,625 l 16 prodavnica Barkod 8006540866368
350,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
215,38 din/l
Najskuplje je 709,99 din, +103% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
350,00 din215,38 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu399,00 din245,54 din/l+49,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta449,99 din276,92 din/l+99,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 469,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik469,99 din289,22 din/l+119,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33469,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49469,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6469,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5469,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb469,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38469,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7469,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26469,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43469,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10469,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15469,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb469,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2469,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb469,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68469,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36469,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25469,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6469,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99469,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296469,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb469,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta472,99 din291,07 din/l+122,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta494,99 din304,61 din/l+144,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta495,00 din304,62 din/l+145,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta499,99 din307,69 din/l+149,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta597,52 din367,70 din/l+247,52 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta597,52 din367,70 din/l+247,52 din
-
MercatorRadnje: Beograd597,52 din367,70 din/l+247,52 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta599,90 din369,17 din/l+249,90 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta601,81 din370,34 din/l+251,81 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta616,64 din379,47 din/l+266,64 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta630,05 din387,72 din/l+280,05 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta709,99 din436,92 din/l+359,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 350,00 | 548,76 |
| 01.09.2026. | 350,00 | 548,76 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LENOR 1.625L SPRINGAleksandrović
- OMEKSIVAC LENOR SPRING AW 1625MLAroma, City
- OMEKS LENOR SPRING AWAKENING 1.625LBB Trade
- LENOR SPRING AW 1625MLEuro Ša M
- OM SPRING AWAKENIN 65W 1.625L LENORIdea, Mercator, Roda
- LENOR 1625ML SPRING AWMikromarket
- OMEKS.LENOR SPRING AW 1625MLPrima
- OPL.LENOR SPRING AW 1625MLSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l








