Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FLORAL BOUQUET LENOR 1.2L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FLORAL BOUQUET LENOR 1.2L
Pakovanje 1,2 l 14 prodavnica Barkod 8006540866276
290,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
241,67 din/l
Najskuplje je 630,05 din, +117% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
290,00 din597,52 din241,67 din/l
-
290,00 din597,52 din241,67 din/l
-
290,00 din597,52 din241,67 din/l
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta409,99 din341,66 din/l+119,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta439,99 din366,66 din/l+149,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta449,00 din374,17 din/l+159,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd460,00 din383,33 din/l+170,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta474,93 din395,78 din/l+184,93 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta499,99 din416,66 din/l+209,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta549,99 din458,33 din/l+259,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta599,00 din499,17 din/l+309,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta616,64 din513,87 din/l+326,64 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 614,99 – 652,99 din623,99 din519,99 din/l+333,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta630,05 din525,04 din/l+340,05 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 409,99 | 549,99 |
| 01.09.2026. | 409,99 | 549,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKSIVAC LENOR FLORAL BOUGUET 1200MLBB Trade
- OMEKŠIVAČ LENOR AMETHYST 1200MLČutura
- LENOR FLORAL BOUQET 1200MLEuro Ša M
- OM FLORAL BOUQUET 48W 1.2L LENORIdea, Mercator, Roda
- LENOR 1.2L FLORAL BOUQUETMikromarket
- OMEK.LENOR 1,2L FLORAL BOUQETMorava
- OMEKS.LENOR FLORAL BOUQUET 1200MLPrima
- OPL.LENOR 1200ML FLORAL BOUQUETSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+34 prodavnice206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Prima%429,90
- Leon%439,99
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+33 prodavnice231,24 din/l
−25%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Šumadija Market299,90
- Metalac Market%299,99
- Tekijanka343,65
+31 prodavnica187,44 din/l









