Cene → Lična higijena i kozmetika → Palmolive Aroma Delight Set 2025
Palmolive Aroma Delight Set 2025
5 prodavnica Barkod 8718951750913
600,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
Najskuplje je 939,00 din, +57% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
600,00 din1.179,00 din
-
600,00 din1.199,00 din
-
600,00 din1.229,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula799,99 din+199,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta939,00 din+339,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 799,99 | 1.179,00 |
| 01.09.2026. | 799,99 | 1.179,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SET PALMOLIVE AROMA ESSENCE DELIGHT SET 2025Cash & Carry Plus
- SET PALM DELIGHT 10X2 XMAS25 CEEIdea, Mercator, Roda
- PALMOLIVE AROMA DELIGHT SET 2025VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Palmolive Sampon Naturals 2In1 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+31 prodavnica414,23 din/l
Palmolive Sapun Milk&Rose 90 g
- Metalac Market69,00
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market69,99
+17 prodavnica766,67 din/kg
Palmolive Sapun Naturals Black Orchid 90 g
- Čutura69,99
- Medius76,99
- Euro Ša M82,00
+15 prodavnica777,67 din/kg
−26%Palmolive Sampon 350 ml Beauty Gloss
- VUM119,99
- Aleksandrović199,99
- RIČ%209,99
+12 prodavnica342,83 din/l
−23%Palmolive Sap.90 g Revitalizing Fresh
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
- Čutura79,99
+11 prodavnica722,11 din/kg
Palmolive Sampon 350 ml Color
- Aleksandrović199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Europrom219,90
+10 prodavnica571,40 din/l
−25%Palmolive Brilliant Color 350 ml Sampon
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+9 prodavnica428,54 din/l
−54%Palmolive Kupka 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M197,00
+7 prodavnica720,00 din/l











