Cene → Kućna hemija → FRESHROOM OCEAN 250ML OSVEŽIVAČ
FRESHROOM OCEAN 250ML OSVEŽIVAČ
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 8696630132901
229,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
919,60 din/l
Najskuplje je 249,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
229,90 din919,60 din/l
-
Aleksandrović21 prodavnica: 209,99 - 249,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik249,99 din999,96 din/l+20,09 din
adrese radnji ▾
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26209,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33249,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49249,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6249,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5249,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb249,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38249,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7249,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43249,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10249,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15249,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2249,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb249,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68249,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36249,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25249,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6249,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99249,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296249,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb249,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 229,90 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 229,90 | 249,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRESHROOM FM DOPUNA 250ML OCEANAleksandrović
- FRESHROOM OCEAN 250ML OSVEŽIVAČVP Dima
- FRESHROOM OSVEZIVAC 250ML OCEANZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −55 % po l
Osvezivac MAX ocean 0300
- Trnava Promet125,00
- Trlić139,90
416,67 din/l
−53 % po lLMX WIND osvezivac 300ml Ocean Breeze
- Senta Promet128,99
- Trnava Promet142,00
- Cash & Carry Plus149,99
+1 prodavnica429,97 din/l
−50 % po lOSVEZIVAC PROSTORA FRESH AROMA OCEAN 300ml
- Euro Ša M138,00
- Cash & Carry Plus139,99
- BB Trade159,97
460,00 din/l





