Cene → Slatkiši i žitarice → COK.ZA KUVANJE BELA 100G"COKOLEND"
COK.ZA KUVANJE BELA 100G"COKOLEND"
Pakovanje 100 g 2 prodavnice Barkod 8606108658093
49,90 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
499,00 din/kg
Najskuplje je 61,00 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,90 din499,00 din/kg
-
Morava30 radnji u 7 mesta61,00 din610,00 din/kg+11,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 49,90 | 55,45 |
| 20.09.2026. | 49,90 | 55,45 |
| 01.09.2026. | 49,90 | 53,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KAKAO KREM TABLA BELA FOLIJA 100G COKOLENDMorava
- COK.ZA KUVANJE BELA 100G"COKOLEND"VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −40 % po kg
K.TABLA ZA KUVANJE BELA POSNA 100G CREMO
- Aleksandrović29,90
- Prima68,00
299,00 din/kg - −40 % po kg
COKOLADA ZA KUVANJE CREMONTE BELA POSNA 100G
- Aleksandrović29,90
- Euro Ša M62,00
299,00 din/kg
−16 % po kgKREM TABLA ZA JELO I KUVANJE CRNA ČOKOLEND 100G
- Leon41,99
- Trnava Promet45,00
- Univerexport47,99
+21 prodavnica419,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
COK.ZA KUVANJE 2X150G+KECELJA DR.OETKER
- Aleksandrović379,99
- BB Trade394,80
- Senta Promet394,80
+1 prodavnica1.266,63 din/kgCOK.ZA KUV.CREMONTE 100GR
- Aleksandrović29,90
- Europrom36,00
- Prima43,00
299,00 din/kgCOK.ZA KUV.CREMONTE 250GR
- Aleksandrović79,90
- Prima101,00
- Medius170,33
319,60 din/kg
COK.ZA KUV.FIGARO 100GR
- Aleksandrović109,90
- Prima121,50
1.099,00 din/kgCOK.ZALJUB.MEDA 10G MIX
- Aleksandrović9,90
- Prima11,00
990,00 din/kg









