Cene → Prerađeno voće i povrće → CAPITANO ZELENA MASLINA SK 4KG"DUCLA"
CAPITANO ZELENA MASLINA SK 4KG"DUCLA"
Pakovanje 4 kg 3 prodavnice Barkod 8606108058473
494,96 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
123,74 din/kg
Najskuplje je 648,00 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 494,96 | 639,00 |
| 01.09.2026. | 494,96 | 639,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MASLINE ZELENE SK IL CAPITANO RNFCash & Carry Plus
- IL CAPITANO ZELENA MASLINA RFS SK 4KGPrima
- CAPITANO ZELENA MASLINA SK 4KG"DUCLA"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
CAPITANO ZELENA MASLINA 370G
- Cash & Carry Plus169,99
- Šumadija Market190,00
- Aleksandrović199,99
+2 prodavnice459,43 din/kgCAPITANO MASLINA SA PAPRIKOM 370G
- Cash & Carry Plus199,99
- Aleksandrović229,99
- Metalac Market245,00
+1 prodavnica540,51 din/kgCAPITANO ZELENA MASLINA SA PAPRIKOM 4KG"DUCLA"
- Cash & Carry Plus699,99
- VP Dima876,00
- BB Trade879,97
+1 prodavnica175,00 din/kg
CAPITANO ZELENA MASLINA BK 3KG"DUCLA"
- Prima776,00
- VP Dima849,00
258,67 din/kg



