Cene → Slatkiši i žitarice → Medenjak Mali 200 g "Daki" 40/1
Medenjak Mali 200 g "Daki" 40/1
Pakovanje 200 g 2 prodavnice Barkod 8606103284181
154,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
774,95 din/kg
Najskuplje je 178,00 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
154,99 din774,95 din/kg
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta178,00 din890,00 din/kg+23,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 154,99 | 178,00 |
| 01.09.2026. | 154,99 | 178,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MED LIVADSKI 1KG NEKTARAleksandrović
- MEDENJACI POSNI 200gr DAKICash & Carry Plus
- MEDENJAK MALI 200G "DAKI" 40/1VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Medenjak Narandza 200 g SL
- Cash & Carry Plus69,99
- Euro Ša M75,00
- Metalac Market75,00
+9 prodavnica349,95 din/kg
Medenjak SLATKO SRCE 0150 Pionir 22
- Trnava Promet93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M105,00
+7 prodavnica620,00 din/kg
Medenjak Kajsija 200 g SL
- Cash & Carry Plus69,99
- Euro Ša M75,00
- Europrom75,00
+6 prodavnica349,95 din/kgMedenjak 400 g Ženeva
- Trnava Promet152,00
- Euro Ša M155,00
- Luki159,90
+6 prodavnica380,00 din/kg
−33%Medenjak Kajsija 150 g SL
- Čutura99,99
- Tekijanka%99,99
- Transkom 94119,90
+4 prodavnice666,60 din/kg
Medenjak glazirani 0400 Ondina
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet211,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+4 prodavnice499,98 din/kg
Medenjak Posni 500 g Daki
- Fortuna Market239,99
- Trnava Promet246,00
- Metalac Market249,00
+3 prodavnice479,98 din/kgMedenjak posni 0300 Daki
- Europrom162,00
- Trnava Promet212,00
- Metalac Market219,00
+2 prodavnice540,00 din/kg









