Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MEŠ.PROIZ.BILJNI KREM ZA KUVANJE CUCINA 500ML

MEŠ.PROIZ.BILJNI KREM ZA KUVANJE CUCINA 500ML
Pakovanje 500 ml 14 prodavnica Barkod 8004172000495
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
399,98 din/l
Najskuplje je 319,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din399,98 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula239,98 din479,96 din/l+39,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta240,00 din480,00 din/l+40,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta249,00 din498,00 din/l+49,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta249,99 din499,98 din/l+50,00 din
-
249,99 din304,09 din499,98 din/l+50,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta255,00 din510,00 din/l+55,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta279,99 din559,98 din/l+80,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta279,99 din559,98 din/l+80,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta279,99 din559,98 din/l+80,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd279,99 din559,98 din/l+80,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta319,99 din639,98 din/l+120,00 din
-
319,99 din639,98 din/l+120,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta319,99 din639,98 din/l+120,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 199,99 | 279,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 279,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM ZA KUVANJE 500ML HALTABB Trade
- PAVLAKA ZA KUVANJE BILJNA HALTA 500MLCash & Carry Plus
- KREM ZA KUVANJE HALTA 500MLČutura
- HALTA CUCINA 500ML BILJNI KREM ZA KUVANJEEuro Ša M, Medius
- BILJNI KREM ZA KUVANJE HALTA 500MLFortuna Market
- KREM ZA KUV BILJNI 500ML HALTAIdea, Mercator, Roda
- PAVLAKA ZA KUV. BILJNA HALTA 500ML (12) KENDY LTDLuki
- Krem za kuvanje Halta 500mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−15%MEŠ.PROIZ.BILJNI KREM SA ŠEĆEROM HALTA 500ML
- Transkom 94219,00
- Fortuna Market219,99
- Cash & Carry Plus239,98
+15 prodavnica438,00 din/l
−17%MEŠ.PROIZ.BILJNI KREM SA ŠEĆEROM HALTA 200ML
- Euro Ša M%89,90
- Fortuna Market99,99
- VP Dima109,90
+12 prodavnica449,50 din/l
−17%MEŠ.PROIZ.BILJNI KREM ZA KUVANJE CUCINA 200ML
- Euro Ša M%89,90
- Fortuna Market89,99
- Cash & Carry Plus106,80
+9 prodavnica449,50 din/l
MEŠ.PROIZ.BILJNI KREM SA ŠEĆEROM HALTA 1L
- Fortuna Market379,99
- Cash & Carry Plus429,98
- Univerexport527,99
379,99 din/l
MEŠ.PROIZ.BILJNI KREM ZA KUVANJE HALTA CUCINA 1L
- Fortuna Market359,99
- Cash & Carry Plus400,00
- Univerexport513,99
359,99 din/l



