Cene → Mahunarke → PASULJ GRADIŠTANAC 25/1
PASULJ GRADIŠTANAC 25/1
Pakovanje 25 kom 2 prodavnice Barkod 8606101987459
289,90 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
11,60 din/kom
Najskuplje je 299,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
289,90 din11,60 din/kom
-
Čutura39 radnji u 17 mesta299,99 din12,00 din/kom+10,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 289,90 | 294,95 |
| 01.09.2026. | 289,90 | 294,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASULJ BELI GRADISTANAC RINFUZČutura
- PASULJ GRADIŠTANAC 25/1VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PASULJ GRADISTANAC 800G
- Svetofor175,80
- Mere189,90
- Aleksandrović199,99
+9 prodavnica219,75 din/kg
−32%PASULJ TETOVAC BENLIAN FOOD 800G
- IM Matijević399,00
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%399,99
- Idea · Mercator · Roda565,95
+2 prodavnice498,75 din/kg
−30%PASULJ GRADIŠTANAC BENLIAN FOOD 400G
- VUM109,99
- Podunavlje%129,99
- VP Dima146,00
+6 prodavnica274,98 din/kg
PASULJ CRNI 200G BIO ŠPAJZ
- BB Trade233,97
- Super Vero246,99
- Roda254,99
+5 prodavnica1.169,85 din/kg
PASULJ ŠARENI 500G PINTO KOZMETIK
- Aleksandrović124,90
- Tekijanka150,99
- Šumadija Market168,00
+4 prodavnice249,80 din/kg
PASULJ AZUKI 200G BIO ORGANSKI
- Univerexport347,99
- Mercator · Roda349,99
- BB Trade354,97
+2 prodavnice1.739,95 din/kg
PASULJ TETOVAC 1KG
- Aleksandrović399,99
- Šumadija Market610,00
- Trlić649,99
+3 prodavnice399,99 din/kg
PASULJ BELI ABC FUN&FIT 350G
- Super Vero199,99
- Maxi Online209,99
- Univerexport231,99
+3 prodavnice571,40 din/kg
















