Cene → Sveža i prerađena riba → Tuna u Sopstvenom Soku Rio Mare 4x80 g

Tuna u Sopstvenom Soku Rio Mare 4x80 g
Najskuplje je 1.449,99 din, +81% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
799,00 din999,99 din2.496,88 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik799,99 din2.499,97 din/kg+0,99 din
-
839,99 din2.624,97 din/kg+40,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun839,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača839,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac839,99 din
- Kragujevac · Metro839,99 din
- Niš · Metro839,99 din
- Novi Sad · Metro839,99 din
- mesto nije navedeno · Metro899,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta999,99 din3.124,97 din/kg+200,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta999,99 din3.124,97 din/kg+200,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd999,99 din3.124,97 din/kg+200,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.199,99 din3.749,97 din/kg+400,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.281,00 din4.003,13 din/kg+482,00 din
-
1.281,00 din4.003,13 din/kg+482,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.281,00 din4.003,13 din/kg+482,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta1.449,99 din4.531,22 din/kg+650,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 799,99 | 1.099,00 |
| 22.09.2026. | 799,99 | 1.099,00 |
| 20.09.2026. | 799,99 | 1.199,99 |
| 01.09.2026. | 799,99 | 1.281,00 |
Promene cene
- Metro 01.10. 899,99 → 839,99 din -7%
- Univerexport 22.09. 1.512,99 → 999,99 din -34%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TUNJEVINA RIO MARE U SOPS SOKU 4X80GAroma
- TUNJEVINA RIO MARE 4X80G U SOPSTVENOM SOKU Š141030Fortuna Market
- TUNJEVINA RIO MARE U SOPSTVENOM SOKU 4X80G 3+1GRATISGomex
- TUNA U SOP SOKU 4X80G RIO MAREIdea, Mercator, Roda
- Tunjevina u sopst.soku Rio Mare 4x80gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 4X80G RIO MARE TUNA U SOP SOSU-STAND.-VAR.Metro
- TUNJ.RIO MAR.380GR+1 570Prima
- TUNJ U SOPS. SOKU RIO MARE 4X80GR TRINITYSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Tuna Salata Mexicana Rio Mare 160 g
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Univerexport%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
+31 prodavnica1.874,94 din/kg
−46%Tuna Salata sa Kukuruzom Rio Mare 160 g
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
+31 prodavnica1.874,94 din/kg
−39%Tuna Komadi La Perla 170 g
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Soulfood%169,99
+29 prodavnica994,12 din/kg
−51%Tuna Komadići La Perla 170 g
- Cash & Carry Plus115,99
- Trnava Promet118,00
- Univerexport%119,99
+29 prodavnica682,29 din/kg
−15%Tuna Komadi Il Capitano 170 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Šumadija Market149,90
- Trnava Promet159,00
+28 prodavnica823,47 din/kg
−48%Tuna Salata sa Kus Kusom Rio Mare 160 g
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Univerexport%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
+24 prodavnice1.874,94 din/kg
−32%Tuna Komadici Usitnjena Eva 160 g Podravka
- Europrom%114,90
- Metalac Market129,00
- Cash & Carry Plus134,99
+23 prodavnice718,13 din/kg
−22%Tuna Komadići Il Capitano 170 g
- Metro%93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Šumadija Market99,90
+23 prodavnice547,06 din/kg








