Cene → Slatkiši i žitarice → Štrudla Posna Orah Kikindska 110 g As
Štrudla Posna Orah Kikindska 110 g As
Pakovanje 110 g 6 prodavnica Barkod 8606018062836
136,00 din
najjeftinije u prodavnici Morava
1.236,36 din/kg
Najskuplje je 179,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
136,00 din1.236,36 din/kg
-
Čutura39 radnji u 17 mesta139,99 din1.272,64 din/kg+3,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta145,00 din1.318,18 din/kg+9,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta149,99 din1.363,55 din/kg+13,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta161,00 din1.463,64 din/kg+25,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta179,99 din1.636,27 din/kg+43,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 136,00 | 147,50 |
| 21.09.2026. | 136,00 | 147,50 |
| 18.09.2026. | 134,00 | 142,50 |
| 01.09.2026. | 136,00 | 147,50 |
Promene cene
- VP Dima 21.09. 134,00 → 161,00 din +20%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- STRUDLA POSNA ORAH KIKINDSKA 110G ASAman
- STRUDLA POSNA KIKINDSKA ORAH 110G AS BRACA STANKOVICČutura
- POSNA KIKINDSKA STRUDLA ORAH 110G AS BRACAMorava
- STRUDLA ORAH POSNA 110G ASTranskom 94
- POSNA KIKINDSKA ŠTRUDLA ORAH 110GVP Dima
- AS STRUDLA ORAH POSNA 110GVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Štrudla Smokva 240 g Medela
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−23%Štrudla Mešano Voće Medela 240 g
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus%119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−20%Štrudla Višnja Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+20 prodavnica499,96 din/kg
−20%Štrudla Kajsija 240 g Medela
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+19 prodavnica499,96 din/kg
−24%Štrudla Jagoda Vanila Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%119,99
+13 prodavnica499,96 din/kg
Štrudla Brownie Malina 240 g Medela
- Cash & Carry Plus144,99
- Trnava Promet150,00
- Podunavlje157,25
+14 prodavnica604,13 din/kg
Štrudla Tamna Jaffa Pomoradža Medela 240 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M152,00
- Tekijanka157,30
+10 prodavnica624,96 din/kg
Štrudla Smokva Medela 360 g
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M195,00
+9 prodavnica505,56 din/kg








