Cene → Slatkiši i žitarice → Štrudla sa Šumskim Voćem i Vanil Kremom 500 g "Mara"
Štrudla sa Šumskim Voćem i Vanil Kremom 500 g "Mara"
Pakovanje 500 g 7 prodavnica Barkod 8606015912110
223,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
446,00 din/kg
Najskuplje je 255,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
223,00 din446,00 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta231,99 din463,98 din/kg+8,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd239,99 din479,98 din/kg+16,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta239,99 din479,98 din/kg+16,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta239,99 din479,98 din/kg+16,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta249,97 din499,94 din/kg+26,97 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad255,99 din511,98 din/kg+32,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 223,00 | 239,99 |
| 25.09.2026. | 223,00 | 239,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 223,00 |
Promene cene
- Mercator 25.09. 199,99 → 239,99 din +20%
- Roda 25.09. 199,99 → 239,99 din +20%
- Idea 25.09. 199,99 → 239,99 din +20%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TEST STRUDLA SUM VOCE I VANIL KREM 500GR MARABB Trade
- ŠTRUDLA VANILA ŠUM VOĆE 500G MINUTEIdea, Mercator, Roda
- SMRZ.TESTO STRUDLA SA SUMS.VOCEM I VANIL KREMOM 500G MARASenta Promet
- ŠTRUDLA SA ŠUMSKIM VOĆEM I VANIL KREMOM 500 GR MARASuper Vero
- ŠTRUDLA SA ŠUM.VOĆEM I VANIL KREMOM 500G "MARA"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Štrudla Smokva 240 g Medela
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−23%Štrudla Mešano Voće Medela 240 g
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus%119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−20%Štrudla Višnja Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+20 prodavnica499,96 din/kg
−20%Štrudla Kajsija 240 g Medela
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+19 prodavnica499,96 din/kg
−24%Štrudla Jagoda Vanila Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%119,99
+13 prodavnica499,96 din/kg
Štrudla Brownie Malina 240 g Medela
- Cash & Carry Plus144,99
- Trnava Promet150,00
- Podunavlje157,25
+14 prodavnica604,13 din/kg
Štrudla Tamna Jaffa Pomoradža Medela 240 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M152,00
- Tekijanka157,30
+10 prodavnica624,96 din/kg
Štrudla Smokva Medela 360 g
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M195,00
+9 prodavnica505,56 din/kg








