Cene → So i začini → GUSTIN 200G "MORAVKA"

GUSTIN 200G "MORAVKA"
Pakovanje 200 g 3 prodavnice Barkod 8606011520456
66,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
330,00 din/kg
Najskuplje je 86,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 66,00 | 84,90 |
| 01.09.2026. | 66,00 | 84,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GUSTILO 200GR MORAVKALuki
- GUSTILO 200GR PVC MORAVKAPrima
- GUSTIN 200G "MORAVKA"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GUSTIN C 150G
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M103,00
- Senta Promet108,99
+21 prodavnica666,60 din/kg
GUSTIN DR.OETKER 200G
- Cash & Carry Plus159,98
- Euro Ša M176,00
- Metalac Market179,00
+8 prodavnica799,90 din/kg
Gustin Dr.Oetker 200g
- Senta Promet179,99
- Prima188,00
- Maxi217,99
+2 prodavnice899,95 din/kgGUSTIN 200g PROMEX
- Euro Ša M52,00
- Trlić59,90
- Europrom64,90
+1 prodavnica260,00 din/kg
−19%GUSTIN 200g UNIJAPAK
- Senta Promet%64,99
- Podunavlje74,99
- Trlić79,99
+1 prodavnica324,95 din/kgGUSTIN ADS 300G
- Mere61,90
- Univerexport78,84
206,33 din/kg









