Cene → Papirna i kuhinjska galanterija → PORCELAN ŠOLJA 170ML SMILEY RX-C-1683
PORCELAN ŠOLJA 170ML SMILEY RX-C-1683
Pakovanje 170 ml 2 prodavnice Barkod 8605062031683
180,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
1.058,82 din/l
Najskuplje je 208,00 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
180,00 din1.058,82 din/l
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta208,00 din1.223,53 din/l+28,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 180,00 | 194,00 |
| 01.09.2026. | 180,00 | 194,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PORCELAN SOLJA 170ML (SMILEY)Euro Ša M
- PORCELAN ŠOLJA 170ML SMILEY RX-C-1683VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −43 % po l
PORCELAN SOLJA 280ml LOY
- Trlić169,99
- VP Dima173,00
607,11 din/l - −42 % po l
PORCELAN ŠOLJA 240ML LOVE ZPX-22208
- VP Dima147,00
- Euro Ša M154,00
612,50 din/l - −41 % po l
PORCELAN SOLJA 240ML CVET
- Euro Ša M149,00
- VP Dima173,00
620,83 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
PORCELAN SET ZA KAFU 6/1 FLOWERS
- Trlić1.599,99
- Euro Ša M1.689,00
- VP Dima1.744,00
10.666,60 din/lPORCELAN CINIJA
- VP Dima86,00
- Euro Ša M121,00
- Trlić129,99
PORCELAN CINIJA SIGMA
- Euro Ša M356,00
- Trlić359,00
- VP Dima382,00
PORCELAN SLANIK
- Euro Ša M279,00
- Trlić299,99
- VP Dima313,00
PORCELAN SET ZA KAFU 6/1 150 ML TEGET NOVO
- Euro Ša M1.780,00
- Trlić1.789,99
- VP Dima2.024,00
11.866,67 din/lPORCELAN SET ZA KAFU 6/1 150ML MREZA NOVO
- Euro Ša M1.780,00
- Trlić1.849,99
- VP Dima2.024,00
11.866,67 din/lPORCELAN SERVIS ZA KAFU 150ml 6/1 ( BEZ/SIVI )
- Trlić1.599,99
- Euro Ša M1.610,00
- VP Dima1.832,00
10.666,60 din/lPORCELAN SET SOLJA ZA KAFU 6/1 METALAC
- Euro Ša M2.327,00
- Trlić2.399,99
387,83 din/kom
