Cene → Slatkiši i žitarice → Biskvit Jaffa 150 g

Biskvit Jaffa 150 g
Pakovanje 150 g 4 prodavnice Barkod 8600114000112
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
866,60 din/kg
Najskuplje je 149,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din866,60 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik129,99 din866,60 din/kg
-
139,90 din149,90 din932,67 din/kg+9,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta149,99 din999,93 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 129,99 | 139,95 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 139,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS JAFFA BISKVIT 150gr CRVENKACash & Carry Plus
- BISKVIT JAFFA 150GFortuna Market
- JAFFA 150GTekijanka
- JAFFA BISCUIT 150G 1/24VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Biskvit Jaffa 300 g
- Aman%219,99
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%Biskvit Choco Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%Biskvit Desert Narandža Milka 147 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%Biskvit Jaffa 150 g
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%Biskvit Mlečni Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−16%Biskvit Milk Choco Jaffa 158 g
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
- Gomex149,58
+23 prodavnice854,37 din/kg
−24%Biskvit Čoko Moja Kravica 145 g
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- Sunce (Qvattro)%214,99
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
Biskvit Cocoa O Lala 35 g
- RIČ34,99
- Trnava Promet35,00
- Euro Ša M38,00
+23 prodavnice999,71 din/kg











