Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Gusto Pomorandža 0,2 l Boca 1/24 "Knjaz Miloš"

Gusto Pomorandža 0,2 l Boca 1/24 "Knjaz Miloš"
Pakovanje 200 ml 6 prodavnica Barkod 8600037001166
87,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
435,00 din/l
Najskuplje je 113,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
87,00 din435,00 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din499,95 din/l+12,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd102,00 din510,00 din/l+15,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta105,00 din525,00 din/l+18,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta109,90 din549,50 din/l+22,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu113,00 din565,00 din/l+26,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 56,90 | 101,00 |
| 01.09.2026. | 56,90 | 101,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GUSTO POMORANDZA 0.2l NRGBEuroprom
- SOK GUSTO 02L POMORANDŽA FLAŠICA F71 F27Fortuna Market
- GUSTO POMORANDZA 0.2L KNJAZLuki
- GUSTO POMORANDZA STK 0.2L##Prima
- GUSTO NARANDZA 0.2L BOCAŠumadija Market
- GUSTO POMORANDZA 0.2L24#KNJAZTranskom 94
- GUSTO POMORANDŽA 0.2L BOCA 1/24 "KNJAZ MILOŠ"VP Dima
- KNJAZ GUSTO POMORANDŽA 0,2LVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−31 % po lKnjaz Miloš Gusto Jabuka 0,2 l
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- ZAM94,90
- VUM95,00
+5 prodavnica300,00 din/l
−20 % po lSok Gusto Ananas 0,2 l STNP Knjaz Mi
- Idea · Mercator · Roda%70,00
350,00 din/l
−14 % po lGusto Borovnica 0,2 l Boca
- Transkom 9475,00
- VUM98,00
- Šumadija Market102,00
375,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima


