Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Vrnjci 0,25 l Gazirana

Voda Vrnjci 0,25 l Gazirana
Pakovanje 250 ml 5 prodavnica Barkod 8600036004090
34,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
139,96 din/l
Najskuplje je 64,99 din, +86% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
34,99 din139,96 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta38,97 din155,88 din/l+3,98 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta56,99 din227,96 din/l+22,00 din
-
57,56 din230,24 din/l+22,57 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun57,56 din
- Beograd · Metro, Krnjača57,56 din
- Beograd · Metro, Vidikovac57,56 din
- Kragujevac · Metro57,56 din
- Novi Sad · Metro57,56 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula64,99 din259,96 din/l+30,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 05.10.2026. | 34,99 | 55,00 |
| 01.09.2026. | 34,99 | 55,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VRNJCI 0,25 GAZ.Aleksandrović
- VODA VRNJCI 0.25L GAZIRANABB Trade
- MINERALNA VODA GAZIRANA 0.25l VRNJCICash & Carry Plus
- VODA VRNJCI 025LFortuna Market
- 0.25L VRNJCI VODA GAZIRANA NB-STAND.-VAR.Metro
- VRNJCI GAZIRANA MINERALNA VODA 0.25L STKPrima
- VODA VRNJCI GAZIRANA 0.250L 1/20 VODA VRNJCIVP Dima
- VRNJCI VODA GAZ 0,25L STAKLOVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −57 % po l
Mineralna Voda Aqua Bella gazirana 330 ml Stork
- Cash & Carry Plus19,99
- Trnava Promet22,00
- Senta Promet26,90
60,58 din/l
−31 % po lVoda Gazirana Minaqua 0,33 l
- Trnava Promet32,00
- Cash & Carry Plus32,99
- Mercator · Roda32,99
+15 prodavnica96,97 din/l
−13 % po lVoda Gazirana Knjaz Miloš Narandža 0,33 l
- Idea · Mercator · Roda%40,00
- Cash & Carry Plus44,99
- Trnava Promet45,00
+16 prodavnica121,21 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l













