Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Majonez 180 ml Delikates 1/12 Polimark

Majonez 180 ml Delikates 1/12 Polimark
Pakovanje 180 ml 1 prodavnica Barkod 8600005014693
99,90 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima, na akciji do 07.10.
555,00 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,90 din109,00 din555,00 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Majonez Veganski Org 250 ml Byodo
- Univerexport649,99
- Roda669,99
- Mercator679,99
+1 prodavnica2.599,96 din/l
Majonez Slaninica 95 ml Dijamant
- VUM79,99
- Europrom89,90
- Senta Promet89,99
842,00 din/l
Majonez 300 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda116,99
389,97 din/l
−32%Majonez 470 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda%169,99
361,68 din/l
Majonez 540 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda239,99
444,43 din/l
−20%Majonez Classic 285 g Dojpak Dijaman
- VUM%159,99
- Europrom179,90
- Senta Promet204,99
561,37 din/kgMajonez Delikates 270 g Dojpak Vital
- Roda222,99
- Mercator224,99
- Idea229,99
825,89 din/kg
Majonez Delikates 270 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda129,99
481,44 din/l






