Cene → Slatkiši i žitarice → Biskvit Punjen Pomorandžom 150 g "Santamed"

Biskvit Punjen Pomorandžom 150 g "Santamed"
Pakovanje 150 g 7 prodavnica Barkod 8008698001325
440,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
2.939,93 din/kg
Najskuplje je 561,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
440,99 din2.939,93 din/kg
-
dm136 radnji u 48 mesta449,00 din2.993,33 din/kg+8,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd465,00 din3.100,00 din/kg+24,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta465,00 din3.100,00 din/kg+24,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta465,00 din3.100,00 din/kg+24,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta558,00 din3.720,00 din/kg+117,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta561,99 din3.746,60 din/kg+121,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 440,99 | 465,00 |
| 01.09.2026. | 440,99 | 465,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Schar Orangino biskvit 150gdm
- KEKS ORANGINO JAFA PO B GLUT 150G DIdea, Mercator, Roda
- Keks Orangina bez glutena Schar 150gMega Maxi
- KEKS SA POMORANDŽOM BEZ GLUTENA 150GR SCHARSuper Vero
- BISKVIT PUNJEN POMORANDŽOM 150G "SANTAMED"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Biskvit Jaffa 300 g
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%Biskvit Choco Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%Biskvit Desert Narandža Milka 147 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%Biskvit Jaffa 150 g
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%Biskvit Mlečni Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−16%Biskvit Milk Choco Jaffa 158 g
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
- Gomex149,58
+23 prodavnice854,37 din/kg
−24%Biskvit Čoko Moja Kravica 145 g
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM229,90
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
−13%Biskvit Cocoa O Lala 35 g
- Euro Ša M%32,90
- RIČ34,99
- Trnava Promet35,00
+23 prodavnice940,00 din/kg











