Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VODA 0.25L AQUA PANNA NEGAZIRANA 1/24

VODA 0.25L AQUA PANNA NEGAZIRANA 1/24
Pakovanje 250 ml 8 prodavnica Barkod 8000815003335
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
439,96 din/l
Najskuplje je 280,00 din, +155% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,99 din439,96 din/l
-
110,17 din440,68 din/l+0,18 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun110,17 din
- Beograd · Metro, Krnjača110,17 din
- Beograd · Metro, Vidikovac110,17 din
- Kragujevac · Metro110,17 din
- Niš · Metro110,17 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad119,99 din479,96 din/l+10,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik119,99 din479,96 din/l+10,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd127,99 din511,96 din/l+18,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta127,99 din511,96 din/l+18,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta127,99 din511,96 din/l+18,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta280,00 din1.120,00 din/l+170,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 109,99 | 127,99 |
| 01.09.2026. | 109,99 | 127,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINERALNA NEGAZIRANA VODA AQUA PANNA SANPELLEGRINAroma, City
- VODA NEGAZIRANA ACQUA PANNA 0.25LCash & Carry Plus
- VODA NEGAZIRANA ACQUA PANNA 250ML STAKLOFortuna Market
- VODA NEG ACQUA PANNA 0,25L COMP COMIdea, Mercator, Roda
- 0.25L AQUA PANNA NEGAZ VODA-STAND.-VAR.Metro
- VODA NEGAZIRANA 0.25L. ACQUA PANNASuper Vero
- VODA 0.25L AQUA PANNA NEGAZIRANA 1/24VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVODA NEGAZIRANA DINO 0,25L
- Aleksandrović39,99
- Mere46,00
- Euro Ša M47,00
+7 prodavnica159,96 din/l
−57 % po lVODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,33L NB
- BB Trade63,00
- Cash & Carry Plus64,99
- VUM69,00
+13 prodavnica190,91 din/l
−52 % po lVODA ROSA NEGAZIRANA 0.33l STAKLO
- Cash & Carry Plus69,99
- VP Dima70,00
- BB Trade71,97
+23 prodavnice212,09 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
−16%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 1,5L
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+36 prodavnica39,72 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Maxi · Mega Maxi · Profi%91,99
- Morava%95,00
- Metro95,94
+36 prodavnica36,80 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- Šumadija Market59,90
- ZAM%59,90
+38 prodavnica33,71 din/l
−20%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Euro Ša M%73,90
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
+38 prodavnica59,12 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−14%VODA NEGAZIRANA ROSA SPORT 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l













