Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR PARMEZAN PECORINO ROMANO RIBANI ZANETTI 160G

SIR PARMEZAN PECORINO ROMANO RIBANI ZANETTI 160G
Pakovanje 160 g 3 prodavnice Barkod 8002710415039
849,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
5.312,44 din/kg
Najskuplje je 899,99 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
849,99 din5.312,44 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta899,90 din5.624,38 din/kg+49,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta899,99 din5.624,94 din/kg+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 849,99 | 899,90 |
| 01.09.2026. | 849,99 | 899,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR RIB.PECOR. ROMANO KONZ.160gEuroprom
- SIR ZANETTI 160G PECORINO ROMANO 36Fortuna Market
- SIR PARMEZAN PECORINO ROMANO RIBANI ZANETTI 160GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Prima%109,90
- ZAM%109,90
+35 prodavnica2.497,50 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−19%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+33 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−19%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Prima277,00
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
+29 prodavnica1.108,00 din/kg













