Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno Sensi Chianti 0,75 l

Vino Crveno Sensi Chianti 0,75 l
Pakovanje 750 ml 7 prodavnica Barkod 8002477075408
599,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
799,99 din/l
Najskuplje je 899,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,99 din799,99 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta619,99 din826,65 din/l+20,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd639,99 din853,32 din/l+40,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula639,99 din853,32 din/l+40,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta659,99 din879,99 din/l+60,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 709,11 – 825,20 din800,20 din1.066,93 din/l+200,21 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta899,99 din1.199,99 din/l+300,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 523,00 | 639,99 |
| 19.09.2026. | 523,00 | 639,99 |
| 01.09.2026. | 519,99 | 629,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO SENSI CHIANTI CRVENO 0.75lAroma, City
- VINO CHIANTI DOCG 0.75L SENSI VINICash & Carry Plus
- VINO CHIANTI 0,75L SENSIIdea, Mercator, Roda
- VINO CHIANTI SENSI 0.75LPrima
- VINO CRVENO CHIANTI DOCG 0.75L SENSI VINISuper Vero
- VINO CRVENO SENSI CHIANTI 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lCrveno Vino 1 l Goriska Brda
- Šumadija Market299,00
- Trlić389,00
299,00 din/l
−63 % po lVino Crveno Kalcino Status 1 l
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet317,00
- Fortuna Market329,99
+18 prodavnica299,99 din/l- −63 % po l
Vino Crveno Veseli Lala 1 l
- Cash & Carry Plus299,99
- Podunavlje%299,99
- Transkom 94349,90
+8 prodavnica299,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l













