Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SANPELLEGRINO LIMONE&MENTA 0.33L

SANPELLEGRINO LIMONE&MENTA 0.33L
Pakovanje 330 ml 5 prodavnica Barkod 8002270296963
123,30 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
373,64 din/l
Najskuplje je 146,31 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
123,30 din373,64 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta125,00 din378,79 din/l+1,70 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad125,99 din381,79 din/l+2,69 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta139,99 din424,21 din/l+16,69 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 141,01 – 151,61 din146,31 din443,36 din/l+23,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 123,30 | 125,99 |
| 01.09.2026. | 123,30 | 125,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK GAZIRANI LIMUN&LIMETA SAN PELLEGRINO 0.33LAroma, City
- SOK SAN PELLEGRINO LIMUN&MENTA 0.33L CANCash & Carry Plus
- SANPELLEGRINO gaz.s ok limun&menta 330mldm
- GAZIRANO PIĆE LIMUN & MENTA 0.33L SAN PELLEGRINOSuper Vero
- SANPELLEGRINO LIMONE&MENTA 0.33LUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SANPELLEGRINO LIMONATA ZERO 0.33L
- Cash & Carry Plus119,99
- Metro120,00
- dm125,00
+5 prodavnica363,61 din/l
SANPELLEGRINO ARANCIATA 0,33L
- Cash & Carry Plus119,99
- Metro120,00
- Super Vero125,99
+4 prodavnice363,61 din/l
SANPELLEGRINO ARANCIATA ROSSA ZERO 0.33L
- Metro120,00
- dm125,00
- Super Vero125,99
+4 prodavnice363,64 din/l
SANPELLEGRINO ARANCIATA ROSSA 0,33L
- Metro120,00
- Cash & Carry Plus120,01
- Super Vero125,99
+3 prodavnice363,64 din/l
