Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Ledeni Čaj Breskva 0,33 l Vindija

Ledeni Čaj Breskva 0,33 l Vindija
Pakovanje 330 ml 2 prodavnice Barkod 3850108072297
92,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
278,79 din/l
Najskuplje je 99,00 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
92,00 din278,79 din/l
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta99,00 din300,00 din/l+7,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 92,00 | 95,50 |
| 01.09.2026. | 92,00 | 95,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LEDENI CAJ BRESKVA 0,33IMikromarket
- LEDENI ČAJ BRESKVA 0.33L VINDIJAVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−53 % po lLedeni Čaj Sola Breskva 0,5 l
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- VUM64,99
- Sunce (Qvattro)%67,99
+9 prodavnica129,98 din/l
−53 % po lLedeni Čaj Cedevita Breskva 0,5 l
- Trnava Promet%65,00
- Europrom%65,90
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica130,00 din/l
−50 % po lLedeni Čaj Aqua Viva Herbal Breskva 0,5 l
- Aroma69,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Aleksandrović74,99
+17 prodavnica139,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 1,5 l
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
- Aroma%149,99
+35 prodavnica96,66 din/l
−15%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%84,99
- Profi84,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−13%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 0,5 l
- Transkom 9479,90
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima85,00
+33 prodavnice159,80 din/l
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 1,5 l
- Čutura119,99
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
+33 prodavnice79,99 din/l
−22%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 1,5 l
- Fortuna Market129,99
- Maxi · Mega Maxi%129,99
- Trnava Promet%130,00
+31 prodavnica86,66 din/l
−12%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 0,5 l
- Idea · Mercator · Roda%77,99
- Leon83,99
- Cash & Carry Plus84,99
+28 prodavnica155,98 din/l
−19%Ledeni Čaj Ice Tea Breskva 1,5 l Nectar
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market%119,99
+29 prodavnica78,67 din/l
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Limun 1,5 l
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Aroma%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l















