Cene → Prerađeno voće i povrće → Sos Pesto Ricota Paradajz&Ricota Sir 190 g

Sos Pesto Ricota Paradajz&Ricota Sir 190 g
Pakovanje 190 g 2 prodavnice Barkod 8002210125209
479,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
2.526,26 din/kg
Najskuplje je 523,16 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
479,99 din2.526,26 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 523,16 – 542,12 din523,16 din2.753,47 din/kg+43,17 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 479,99 | 501,58 |
| 01.09.2026. | 479,99 | 501,58 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOS PESTO RICOTA OD PARADAJZA SA RIKOTA SIROM 190GR FILIPPO BERIOSuper Vero
- SOS PESTO RICOTA PARADAJZ&RICOTA SIR 190GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Sos Chili Pemy Polimark 285 ml
- Leon%115,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Trnava Promet150,00
+19 prodavnica406,98 din/l
−36%Sos Opako Ljuti Chilito Gurman 250 g
- Trnava Promet138,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
- Sunce (Qvattro)%139,99
+17 prodavnica552,00 din/kg
−36%Sos Slatko Ljuti Chilito Gurman 250 g
- Trnava Promet131,00
- Aman%139,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
+16 prodavnica524,00 din/kg
−43%Sos Napoletana Barilla 400 g
- Čutura249,99
- Trnava Promet259,00
- Idea · Mercator · Roda%289,99
+14 prodavnica624,98 din/kg
−36%Sos Curry Pemy Polimark 285 ml
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Trnava Promet172,00
- Podunavlje176,99
+14 prodavnica596,46 din/l
−38%Sos Base per Bolognese Barilla 400g
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%289,99
- Univerexport%319,99
+11 prodavnica724,98 din/kg
−19%Sos Pesto Genovese Barilla 190 g
- Trnava Promet319,00
- Trlić349,99
- Sunce (Qvattro)%419,99
+14 prodavnica1.678,95 din/kg
−32%Sos za Pastu Paradajz 300 g Bakina Tajna
- Maxi Online · Mega Maxi%179,99
- RIČ209,99
- Cash & Carry Plus214,62
+13 prodavnica599,97 din/kg











