Cene → Hleb i peciva → KROFNA COKOLADA 53G
KROFNA COKOLADA 53G
Pakovanje 53 g 4 prodavnice Barkod 2461181385893
59,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
1.130,19 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,90 din1.130,19 din/kg
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta59,99 din1.131,89 din/kg+0,09 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta69,90 din1.318,87 din/kg+10,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta69,99 din1.320,57 din/kg+10,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 59,90 | 64,95 |
| 01.09.2026. | 59,90 | 64,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROFNE MIX 53gEuroprom
- Krofna smrznuta cokolada 48 kom x 53g silboPodunavlje
- KROFNA COKO 53g SilboSunce (Qvattro)
- KROFNA COKOLADA 53GVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%KROFNA ČOKO LEŠNIK TVOJIH 5 MINUTA 80G
- Gomex%79,99
- Cash & Carry Plus82,99
- Medius83,99
+22 prodavnice999,88 din/kg
KROFNA KAJSIJA TVOJIH 5 MINUTA 80G
- Cash & Carry Plus74,99
- Aroma79,99
- Medius79,99
+21 prodavnica937,38 din/kg
Krofna coko 2x55 g DonDon
- BB Trade127,05
- Trnava Promet143,00
- Europrom149,00
+10 prodavnica1.155,00 din/kgKROFNA SA PUNJENJEM OD KAJSIJE TVOJIH 5 MINUTA 48G
- Euro Ša M29,00
- Maxi · Mega Maxi34,99
- Idea · Mercator · Roda36,99
+6 prodavnica604,17 din/kgKROFNA ROZA 53G
- Podunavlje59,99
- Univerexport59,99
- VP Dima69,90
+1 prodavnica1.131,89 din/kgKROFNA SA BOROVNICOM 2X55G
- Mikromarket124,35
- Euro Ša M126,00
- Aleksandrović131,00
+1 prodavnica1.130,45 din/kgKrofna cokolada 55g
- Profi42,49
- Maxi · Mega Maxi59,99
- Shop&Go61,99
772,55 din/kgKrofna jagoda 56g
- Profi43,99
- Maxi · Mega Maxi59,99
- Shop&Go61,99
785,54 din/kg












