Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE JASMIN FELCE AZZURA 650ML

GEL ZA TUŠIRANJE JASMIN FELCE AZZURA 650ML
Pakovanje 650 ml 25 prodavnica Barkod 8001280068010
299,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
461,38 din/l
Najskuplje je 599,00 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,90 din461,38 din/l
-
Aleksandrović3 prodavnice: 299,90 - 399,99 din · Negotin299,90 din461,38 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb399,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta299,99 din461,52 din/l+0,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta319,00 din490,77 din/l+19,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta321,97 din495,34 din/l+22,07 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta325,12 din500,18 din/l+25,22 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta325,12 din500,18 din/l+25,22 din
-
MercatorRadnje: Beograd325,12 din500,18 din/l+25,22 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula329,99 din507,68 din/l+30,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik329,99 din507,68 din/l+30,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta345,00 din530,77 din/l+45,10 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta349,00 din536,92 din/l+49,10 din
-
349,99 din538,45 din/l+50,09 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Krnjača349,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac349,99 din
- Beograd · Metro, Zemun349,99 din
- Kragujevac · Metro349,99 din
- Niš · Metro349,99 din
- Novi Sad · Metro349,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu359,00 din552,31 din/l+59,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta359,99 din553,83 din/l+60,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta386,99 din595,37 din/l+87,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta387,99 din596,91 din/l+88,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta399,99 din615,37 din/l+100,09 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta399,99 din615,37 din/l+100,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd422,00 din649,23 din/l+122,10 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad539,99 din830,75 din/l+240,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta559,99 din861,52 din/l+260,09 din
-
559,99 din861,52 din/l+260,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta559,99 din861,52 din/l+260,09 din
-
dm136 radnji u 48 mesta599,00 din921,54 din/l+299,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 299,90 | 349,00 |
| 01.09.2026. | 299,90 | 349,00 |
Promene cene
- Sunce (Qvattro) 21.09. 349,99 → 399,99 din +14%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FELCE KUPKA 650ML BERGAM JASM.Aleksandrović
- KUPKA FELCE AZURO 650ML BERGAMOTOBB Trade
- TUS GEL FELCE AZZURA FRESCO 650mlCash & Carry Plus
- FELCE AZZURRA tuš/pena BERGAMOT 650mldm
- FELCE BATH FOAM BERGAMONT & JASMIN 650MLEuro Ša M
- KUPKA FELCE AZZURRA 650ML BERGAMOT JASMINEFortuna Market
- GEL ZA TUŠIRANJE FELCE AZZURO 650MLGomex
- PENA TUŠ FELCE AZZURRA BER J 650MLIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+26 prodavnica749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+25 prodavnica749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l





