Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Milk ANNO torta 1.5kg Filleny

Milk ANNO torta 1.5kg Filleny
Pakovanje 1,5 kg 3 prodavnice Barkod 8606108488683
755,14 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
503,43 din/kg
Najskuplje je 999,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 755,14 | 859,00 |
| 01.09.2026. | 755,14 | 859,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTA MILK ANNO SNIT 1.5KG FILLENYPrima
- Milk ANNO torta 1.5kg FillenyRIČ
- TORTA MILK ANNO FILLENY 1,5KGTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%MILK SHAKE MOJA KRAVICA VANILA 235ML
- Leon66,99
- Lidl67,99
- ZAM69,90
+33 prodavnice285,06 din/l
−6%MILK SHAKE MOJA KRAVICA JAGODA 235ML
- Cash & Carry Plus66,99
- Leon66,99
- Lidl67,99
+32 prodavnice285,06 din/l
−6%MILK SHAKE MOJA KRAVICA KEKS 235ML
- ZAM69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Metro69,99
+26 prodavnica297,45 din/l
−13%MILK SHAKE SHAKY BERRY BLUE IMLEK 230ML
- Medius%69,90
- Senta Promet73,85
- Cash & Carry Plus74,99
+24 prodavnice303,91 din/l
−13%MILK SHAKE SUNSET RED SHAKY IMLEK 230ML
- Medius%69,90
- Senta Promet73,85
- Cash & Carry Plus74,99
+23 prodavnice303,91 din/l
−6%MILK SHAKE MOJA KRAVICA ĆIRIBUĆ 235ML
- Cash & Carry Plus66,99
- Europrom69,90
- ZAM69,90
+19 prodavnica285,06 din/l
MILK SHAKE MOJA KRAVICA MAGIC 235ML
- Europrom69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Senta Promet69,99
+16 prodavnica297,45 din/l
MILK ŠEJK KRAVICA KEKS 235ML
- Aleksandrović49,90
- Transkom 9458,90
- Europrom69,90
+2 prodavnice226,82 din/l









