Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Life breskva-jabuka 0.25l #12 limenka *N
Life breskva-jabuka 0.25l #12 limenka *N
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 8606018720576
69,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
279,96 din/l
Najskuplje je 75,00 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,99 din279,96 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3659,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 769,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb69,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6869,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta75,00 din300,00 din/l+5,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 69,99 | 75,00 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 75,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NECTAR LIFE 0.25L PEACH&APLLE LIMAleksandrović
- LIFE PREMIUM RICH PEACH & APPLE, LIM 0,25LEuro Ša M
- Life breskva-jabuka 0.25l #12 limenka NRIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −57 % po l
SOK BRESKVA I JABUKA 0.2 L VERDE
- Cash & Carry Plus23,99
- Medius23,99
- Aleksandrović24,99
+2 prodavnice119,95 din/l
−46 % po lSok Ivi breskva 0330 Limenka 24
- Euro Ša M50,00
- Prima%69,90
- Trnava Promet78,00
+8 prodavnica151,52 din/l
−34 % po lLedeni caj Frostea breskva 0330l limenka 24
- Mere60,90
- Trnava Promet61,00
184,55 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%LIFE PREMIUM BRES.I JAB. 0.25L
- Idea%64,99
- Mercator%64,99
- Roda%64,99
+14 prodavnica259,96 din/l
LIFE PREMIUM MALINA 1L NECTAR
- Aroma229,99
- Aleksandrović249,99
- Euro Ša M327,00
+4 prodavnice229,99 din/l
LIFE PREMIUM ANANAS TPA 1L NECTAR
- Europrom319,90
- Senta Promet319,90
- Prima349,00
319,90 din/lLife pomorandza 0.25l #12 limenka *Necta
- Aroma69,99
- Aleksandrović79,99
279,96 din/l










