Cene → Lična higijena i kozmetika → Duel Tecni detergent Dan i noc 2.45l KATALOG

Duel Tecni detergent Dan i noc 2.45l KATALOG
Pakovanje 2,45 l 3 prodavnice Barkod 8606015849362
649,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi, na akciji do 07.10.
265,30 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 899,97 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
649,99 din834,99 din265,30 din/l
-
699,99 din939,99 din285,71 din/l+50,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta899,97 din367,33 din/l+249,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 834,99 | 899,97 |
| 22.09.2026. | 834,99 | 899,97 |
| 01.09.2026. | 834,99 | 939,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 1.029,19 → 899,97 din -13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET TECNI DUEL DAN I NOC 2.45LBB Trade
- Tecni deterdzent Dan i Noc Duel 2,45lMega Maxi
- Duel Tecni detergent Dan i noc 2.45lRIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Duel Jorgovan 360g D.Plus M
- Cash & Carry Plus129,99
- Euro Ša M139,00
- Europrom139,90
+9 prodavnica361,08 din/kg
Duel omeksivac soft lotus 0.8l
- Europrom269,90
- Aleksandrović269,99
- Senta Promet269,99
+6 prodavnica337,38 din/l
Duel omeksivac Like Diamond 800ml.
- Euro Ša M242,00
- Europrom249,90
- Medius249,99
+5 prodavnica302,50 din/l
Duel TD Sensitive Baby Care 2,45l
- Maxi · Mega Maxi999,99
408,16 din/l






