Cene → Prerađeno voće i povrće → Paradajz Pasirani Victoria 680 ml Staklo
Paradajz Pasirani Victoria 680 ml Staklo
Pakovanje 680 g 5 prodavnica Barkod 8000483301931
309,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 14.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
455,87 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 399,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 14.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad309,99 din393,99 din455,87 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd396,00 din582,35 din/kg+86,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta396,00 din582,35 din/kg+86,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta396,00 din582,35 din/kg+86,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta399,99 din588,22 din/kg+90,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 219,90 | 396,00 |
| 01.09.2026. | 219,90 | 396,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PARADAJZ PASS RUST ST 680G VICTORIAIdea, Mercator, Roda
- PARADAJZ PASIRANI PASTERIZOVANI 680GR VICTORIASuper Vero
- PARADAJZ PASIRANI VICTORIA 680ML STAKLOUniverexport
- PAS. PARADAJZ 680G STAKLO VICTORIA "TAKTIK"VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Paradajz Sok Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%67,99
- Aman%69,99
- Sunce (Qvattro)%69,99
+30 prodavnica135,98 din/l
−32%Paradajz Pasirani Tomatello 500 ml
- VP Dima%69,90
- Senta Promet%69,99
- Super Vero%69,99
+31 prodavnica139,80 din/l
−27%Paradajz Sok Polimark 1 l
- Maxi Online%119,99
- ZAM129,90
- Cash & Carry Plus134,99
+31 prodavnica119,99 din/l
−29%Paradajz Sok sa Bosiljkom Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%69,99
- Super Vero%75,99
- Univerexport%79,99
+24 prodavnice139,98 din/l
−16%Paradajz Pasirani Gurman 500 g
- VP Dima69,90
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market69,99
+24 prodavnice139,80 din/l
−29%Paradajz Sok Ljuta Paprika Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%69,99
- Soulfood79,99
- Idea · Mercator · Roda89,64
+18 prodavnica139,98 din/l
−24%Paradajz Passata Podravka 500 g
- Transkom 9479,00
- Aleksandrović79,99
- Europrom%89,90
+20 prodavnica158,00 din/kg
−19%Paradajz Pasirani Origano&Bosiljak Tomatello 500 ml
- Medius%79,90
- Aleksandrović79,99
- Fortuna Market84,99
+19 prodavnica159,80 din/l















